Britney Spears prosi fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak „fałszywe telefony” spowodowały weryfikacjęCNN

Britney Spears Poprosiła swoich fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak powiedziała, że ​​„fałszywe telefony” skłoniły policję do sprawdzenia jej autentyczności na początku tego tygodnia.

Piosenkarka Opublikuj notatkę na Twitterze W czwartek odniosła się do wizyty policji i powiedziała: „Kocham i uwielbiam moich fanów, ale tym razem sprawy poszły za daleko i moja prywatność została naruszona”.

Spears wyjaśniła dalej, że policja „nigdy nie weszła” do jej domu i że kiedy przybyli, „szybko zdali sobie sprawę, że nie ma problemu i natychmiast wyszli”.

Piosenkarka ubolewała, że ​​wypadek sprawił, że poczuła się przygnębiona „zagazowany i nękany” oraz że „znowu jest przedstawiany w niesprawiedliwym świetle przez media”.

„W tym okresie mojego życia naprawdę mam nadzieję, że fani i fani, na których mi najbardziej zależy, będą szanować moją prywatność” – napisała.

W oświadczeniu wysłanym w środę do CNN sierż. Jason Carroll z biura szeryfa hrabstwa Ventura potwierdził, że departament „miał kilka telefonów od zaniepokojonych fanów” po tym, jak Spears usunęła jej konto na Instagramie.

Powiedział, że kontrola stanu zdrowia została zakończona „z powodu dużej ostrożności” i że „zdecydowano, że jest bezpieczna i nie zagraża niebezpieczeństwu”.

Przez ostatnie dwa lata Spears była w centrum uwagi ze względu na zakończenie jej batalii prawnych jej opieka — który został osadzony w 2008 roku i był w dużej mierze kontrolowany przez jej ojca, Jamiego Spearsa aż do jej rozwiązania w 2021 r – i konsekwencje #wolnaBritney ruch.

Spears używała swojej platformy Instragram jako głównego kanału komunikacji ze swoimi zwolennikami, ale została wykorzystana Rób przerwy od mediów społecznościowych W przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *