Bronny James: Czy syn LeBrona Jamesa zostanie wybrany w drafcie NBA?

Alexa Behrensa de Haana/Getty Images

LeBron James opowiedział o swoim pragnieniu gry w NBA ze swoim synem Bronny.CNN

Jeden z najważniejszych tematów rozmów Draft NBA 2024 Był przyszłością Bronny’ego Jamesa.

Syn legendy NBA i najlepszego strzelca wszechczasów James LebronBruni Weszła do tegorocznej puli draftupo roku spędzonym w USC, po wyzdrowieniu z A Zatrzymanie akcji serca zeszłego lata.

Pomimo niego Statystyki na Uniwersytecie Południowej Kalifornii Wynik był stosunkowo rozczarowujący – 4,8 punktu, 2,8 zbiórki i 2,1 asysty na mecz przy mniej niż 37% celnych strzałów z gry – a Bronny zdobył uznanie za swoją atletykę i zdolności defensywne.

Jego prawdziwe zasoby stały się trudne do oceny ze względu na małą wielkość próbki, niepewny potencjał i niespotykany dotąd szum dotyczący wyborów innych niż loteria.

Mimo to kilka mediów spekuluje, że młodszy James zostanie wybrany w drugiej rundzie draftu, a The Ringer, Bleacher Report i ESPN przewidują, że zostanie wybrany przez Los Angeles Lakers z 55. miejscem w klasyfikacji generalnej.

Ezrę Shawa/Getty Images

James w akcji dla trojanów USC.

Starszy James mówił już wcześniej o swojej silnej chęci gry z synem w NBA.

„Będę grał w ostatniej klasie z moim synem” – powiedział James. Sportowiec W 2022 r. „Gdziekolwiek będzie Bronny, ja tam będę. Zrobię wszystko, co będzie konieczne, aby bawić się z synem przez rok. – W tym momencie nie chodzi o pieniądze.

Ponieważ James potencjalnie przejdzie tego lata do wolnej agencji – ma czas do soboty na decyzję, czy przyjąć opcję zawodnika za ponad 51 milionów dolarów, czy też zrezygnować z obecnego kontraktu z Lakers – krążą spekulacje na temat jego opuszczenia Los Angeles i przejścia do zespołu, który pobierze Bronny’ego .

Wydaje się jednak, że współpraca z synem w drużynie jest obecnie mniejszym priorytetem dla 20-krotnego All-Star niż miało to miejsce w przeszłości.

READ  Jak Manchester United pokonał Real Madryt, by podpisać kontrakt z Lennym Euro

– Nie wiem, ostatnio mało o tym myślałem. James powiedział w kwietniu. „Oczywiście myślałem o tym w przeszłości, ale ostatecznie dzieciak musi robić, co chce. Nie chcę już nawet mówić o dziecku, młody człowiek podejmie decyzję co zamierza zrobić i jak chce zdecydować, jak chce, aby jego kariera potoczyła się.”

Bronny był także łączony z Phoenix Suns, jedyną poza Lakers drużyną, z którą brał udział w treningu przedtreningowym.

Jeffa Haynesa/NBAE/Getty Images

Mówi się, że Bruni była pod wrażeniem projektu kolekcjonerskiego.

Jego agent, założyciel Clutch Sports Rich Paul, Powiedział ESPN Powiedział, że było to „zamierzone” i odradził zespołom oferowanie 19-latkowi dwustronnej umowy – której często oczekują gracze w drugiej rundzie draftu – w ramach której miałby spędzać czas na rozwijaniu się w NBA. Premier League.

„Wcześnie rozesłałem tę informację do zespołów planujących sprowadzić Bronny’ego. Oto, co musisz wiedzieć: jeśli nie zapewnisz mu prawdziwej umowy, nie ma o czym rozmawiać” – powiedział Ball. „Trudno osiągnąć prawdziwy rozwój w ramach dwustronnej umowy”.

Według Paula – który do swoich klientów w NBA zalicza starszego Jamesa, Anthony’ego Davisa i Draymonda Greena – Bronnym zainteresowało się wiele drużyn z całej ligi, w tym Minnesota Timberwolves, Dallas Mavericks i Toronto Raptors.

„Jeśli nie Lakers, to będzie ktoś inny” – powiedział Paul.

Czas pokaże, czy młodszy James zostanie wybrany przez Lakers, czy inną drużynę, czy też w ogóle nie zostanie wybrany w drafcie do NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *