Zobacz, jak mogłoby wyglądać urządzenie do przesyłania strumieniowego Keystone firmy Microsoft

Kierownictwo Microsoftu położyło duży nacisk na , a wiele jego decyzji biznesowych ostatnio wydaje się skupiać na przyciągnięciu większej liczby osób do tej usługi subskrypcji. Jeden z takich projektów nosił nazwę Keystone – dedykowane urządzenie do strumieniowego przesyłania danych, które umożliwia klientom Game Pass granie w tytuły Xbox bez kontrolera Xbox. Po pierwszym projekt w końcu został ukończony Zamiast tego uwaga zespołu skupiła się na aplikacji do strumieniowego przesyłania strumieniowego telewizji inteligentnej, pozostawiając Keystone zniknięcie w pustkę. I dzisiaj, Ujawniono patent, który pokazał, jak może wyglądać Keystone.

Ten Zawiera więcej szczegółów na temat projektu, niż otrzymaliśmy od kierownictwa Xbox. Jedynym przebłyskiem, jaki widzieliśmy wcześniej, był zwiastun przedstawiający dyrektora generalnego Microsoft Gaming, Phila Spencera Było to w 2022 r. Ale teraz możemy zobaczyć, że to przysadziste, kwadratowe urządzenie miało okrągły wzór na górze i okrągły panel na dole. Ma także oczekiwane porty kablowe i coś, co wygląda jak przycisk parowania kontrolera.

Microsoft ostatnio tworzy nowe urządzenia, ale wygląda na to, że kilka z nich wciąż trzyma się ziemi. Nawet ogłoszenie przez firmę aktualizacji sprzętu Xbox na niedawnym Summer Games Festival po wycieku sugerowało znacznie większe plany. Mamy nadzieję, że Xbox wkrótce odniesie duże zwycięstwo po stronie sprzętu. Na razie rzut oka na to, co mogłoby się wydarzyć, to fascynująca historia firmy i procesu jej rozwoju.

READ  Assassin's Creed Mirage ma zostać wydany wiosną 2023 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *