Wysokie ceny transmisji strumieniowych popychają Amerykanów do granic możliwości

Po prostu za to zapłać Netflixa Lub Holo Wydaje się, że to nic wielkiego, ale Nowy raport Deloitte Zwraca uwagę, że większość Amerykanów płaci za cztery usługi przesyłania strumieniowego. To doprowadza Amerykanów do szaleństwa, w wyniku czego przeciętne gospodarstwo domowe wydaje miesięcznie 61 dolarów na streaming. Połowa uczestników badania stwierdziła, że ​​zrezygnuje z subskrypcji transmisji strumieniowej, jeśli… Ceny rosną Za kolejne 5 dolarów.

„Tegoroczne trendy w mediach cyfrowych pokazują, że amerykańskie gospodarstwa domowe wydają więcej na subskrypcję strumieniowego przesyłania wideo, ale mogą one osiągać swój limit” – stwierdził Deloitte w swoim raporcie, w którym wzięło udział ponad 3500 Amerykanów.

Amerykanie wydają o 27% więcej na transmisję na żywo niż w zeszłym roku. W górę od 48 dolarów. Podwyżka o 13 dolarów może mieć z tym coś wspólnego Netflixa I powyższe Podwyżki cen w 2023 r. lub mnóstwo usług przesyłania strumieniowego Podejmij rygorystyczne działania przeciwko udostępnianiu haseł. Wielu konsumentów mogło również zaktualizować swoją usługę przesyłania strumieniowego, gdy do ich podstawowego planu dodano reklamy, Podobnie jak Amazon Prime w tym roku.

Amerykanie są zmęczeni różnymi sposobami, w jakie streamerzy zdobywają więcej pieniędzy, oraz samą liczbą usług. Z raportu wynika, że ​​prawie 75% pokolenia Z i pokolenia milenialsów szuka sposobu na połączenie wszystkich tych operatorów, aby mogli wyszukiwać treści we wszystkich usługach, za które płacą.

Czy streaming nadal jest dobrym rozwiązaniem? Pakiet usług przesyłania strumieniowego przeciętnego Amerykanina jest bliski ceny Popularne wiązki kablowe. Xfinity, Spectrum i Optimum oferują ponad 100 kanałów wymiany 50 dolarów I 85 dolarów Miesiąc. Transmisja na żywo została wprowadzona jako tańsze rozwiązanie dla telewizji kablowej, ale szybko stała się równie droga.

READ  Czy to iPhone 6 ze światłami LED?

Innym powodem, dla którego konsumenci są zdenerwowani streamingiem, jest to, że algorytmy Netflix, Disney+ i Max nie uległy znacznej poprawie. Ponad 50% młodszych respondentów wie, co oglądać, korzystając z mediów społecznościowych, a nie z rekomendacji usług przesyłania strumieniowego. Algorytmy mediów społecznościowych są tak dobre, że użytkownicy poniżej 41 roku życia twierdzą, że wolą filmy z mediów społecznościowych od wszelkich innych treści wideo.

Raport Deloitte potwierdza to, czego doświadcza wielu użytkowników. Rosnące ceny transmisji strumieniowej, łamanie haseł i wstrzykiwanie reklam zmieniają niegdyś ukochany produkt w „Kabel 2.0”. Obserwatorzy czują się znużeni i zmęczeni usługami przesyłania strumieniowego, ale zobaczymy, jak daleko firmy medialne są skłonne się posunąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *