BTC walczy o 40 000 $, zrzuty ETH poniżej 2,8 000 $

Niedźwiedzie nadal wywierają presję na rynku kryptowalut, a Bitcoin po raz pierwszy od dwóch tygodni spadł poniżej 40 000 USD. Altcoiny również znów stają się czerwone, a Ethereum spada poniżej 2800 USD, a ceny znacznie spadają od Solany, Avalanche, MATIC i innych.

Bitcoin walczy o 40 000 $

Zaledwie trzy dni temu scena wokół największej kryptowaluty brzmiała zauważalnie bardziej optymistycznie. Aktywo wróciło z ostatnich minimów do 42 000 USD i faktycznie wyzwanie 45 000 dolarów, jednak bezskutecznie.

Niedźwiedzie wracają na scenę i stopniowo wypychają Bitcoina na południe do około 44 000 $ przed tą sytuacją pogorszyło się W czwartek i piątek.

W ciągu kilku godzin Bitcoin spadł o około 4000 USD, spadając tym samym poniżej ATH ze stycznia 2021 r. wynoszącego 42 000 USD. Początkowo upragniona wartość 40 tysięcy dolarów została utrzymana, ale Bitcoin spadł z niej kilka godzin później, spadając do 39 500 dolarów po raz pierwszy od początku lutego.

Na chwilę obecną Bitcoin odzyskał część pozycji i wynosi około 40 000 USD. Jednak jego kapitalizacja rynkowa spadła do nieco ponad 750 miliardów dolarów, kilka dni po tym, jak zbliżyła się do 850 miliardów dolarów.

BTCUSD. Źródło: TradingView

Altcoiny, gdy upadną

Altcoiny w dużej mierze naśladują wyniki BTC w ostatnim czasie, co oznacza, że ​​większość z nich jest dziś na minusie. Ethereum jest najlepszym przykładem. Na początku tego tygodnia wynosił on powyżej 3200 USD, ale dzień później spadł poniżej 3000 USD, a teraz po dziennym spadku o 5% ma problemy poniżej 2800 USD.

Ceny Solany, Avalanche, Sheba Inu i Matic spadły od wczoraj w podobnych proporcjach. Oznacza to, że SOL kosztuje 90 USD, AVAX 85 USD, SHIB 0,000028 USD, a MATIC 1,6 USD.

Binance Coin, Ripple, Cardano, Polkadot i Dogecoin również pojawiają się na czerwono w skali dziennej.

READ  Po upadku akcji Robinhooda o 87% od szczytu i 70% od IPO, główny gwarant Goldman Sachs tnie akcje, aby „sprzedać”

Ponieważ większość alertów o niskim i średnim wolumenie również cierpi, oczekuje się, że od wczoraj cała kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadnie o kolejne 50 miliardów dolarów. Miara, która zaledwie kilka dni temu przekroczyła 2 biliony dolarów, wynosi teraz nieco ponad 1,8 biliona dolarów.

Przegląd rynku kryptowalut.  Źródło: Quantify Crypto
Przegląd rynku kryptowalut. Źródło: Quantify Crypto
Oferta specjalna (sponsorowana)

Binance Free 100 $ (ekskluzywne): Użyj tego linku Zarejestruj się i otrzymaj 100 $ za darmo i 10% zniżki na opłaty Binance Futures przez pierwszy miesiąc (Warunki).

Oferta specjalna PrimeXBT: Użyj tego linku Aby się zarejestrować i wprowadź kod POTATO50, aby otrzymać do 7000 $ przy wpłacie.

Zastrzeżenie: Informacje w CryptoPotato pochodzą od cytowanych autorów. Nie reprezentuje opinii CryptoPotato dotyczących kupowania, sprzedawania lub utrzymywania jakichkolwiek inwestycji. Zaleca się przeprowadzenie własnych badań przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. Korzystanie z podanych informacji odbywa się na własne ryzyko. Zobacz wyłączenie odpowiedzialności, aby uzyskać więcej informacji.

Schematy kryptowalut przez TradingView.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *