Butler, Adebayo rozpalają gorączkę, aby G6 pokonało Knicks i awansowało do wschodnich finałów

Andrzej LopezESPN13 maja 2023, 03:353 minuty czytania

Jalen Brunson popełnia kosztowny obrót, gdy Knicks przegrywają z Heat w krytycznym momencie

Jalen Brunson stracił posiadanie, a Knicks stracili dwa punkty pod koniec czwartej kwarty przeciwko Heat.

MIAMI — W szatni po wygranej w meczu 4. Miami Starszy napastnik Kevin Love Dla reporterów, im bliżej meczu, tym Heat będą wiedzieć, do kogo się udać… Jimmy’ego Butlera I Pam Adebayo. To właśnie ci dwaj gracze poprowadzili Heat do finałów Konferencji Wschodniej drugi sezon z rzędu w Game 6 w piątek wieczorem.

Butler miał 24 punkty i osiem zbiórek, podczas gdy Adebayo miał 23 punkty i dziewięć zbiórek, aby poprowadzić Heat. New York Knicks 96-92 Aby wygrać serię 4-2.

Butler wykonał dwa rzuty wolne na 14,4 sekundy przed końcem meczu.

Dzięki wygranej Heat stał się dopiero drugim rozstawionym numerem 8 w historii NBA, który dotarł do finału konferencji. Jedynym zespołem, któremu się to udało, byli Knicks z sezonu 1998-99, którzy ostatecznie dotarli do finałów NBA w tym sezonie.

Dla Knicks oznacza to, że nie dotarli do finału konferencji od 2000 roku. Inne drużyny w NBA miały dłuższe odcinki bez dotarcia do finału konferencji. Czarodzieje z Waszyngtonu (1979) i Charlotte Hornets (zupełnie nie).

Był to siódmy finałowy występ Heat w konferencji pod okiem trenera Erika Spoelstry, który przejął drużynę w sezonie 2008-09.

Nowy Jork prowadził 31-17, ale Heat utrzymali Knicks bez punktów w ciągu ostatnich 2:40 pierwszej kwarty. Knicks rozpoczęli drugą kwartę od trafienia za 3 punkty Jalen BrunsonThe Heat odpowiedzieli biegiem 13-2 i objęli prowadzenie Pam Adebayo Przerwa od trenera Toma Thibodeau zakończyła krótki czas Brunsona na ławce.

Miami prowadziło do przerwy 51:50 i ani razu nie przegrało w drugiej połowie.

Kiedy upał zostanie pokonany dolarów Milwaukee Przegrali 16, aby wygrać serię pierwszej rundy w Game 5. To uczyniło Miami dopiero drugą drużyną w ciągu ostatnich 25 lat, która wygrała wiele serii w jednym sezonie. Sport, dołącza w 2019 roku Marynarki Portland TrailWedług statystyk i badań informacyjnych ESPN.

READ  Chińscy astronauci eksplodują w kosmos, gdy konstrukcja wkracza na wyższy bieg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *