Buzz about the Sharks, numer 11 z Las Vegas – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Sheng Peng będzie stałym współpracownikiem relacji Sharks w NBC Sports California. Więcej jego relacji można przeczytać na stronie Hokej w San Jose terazPosłuchaj tego dalej Podcast San Jose Hockey NowI śledź go na Twitterze pod adresem @sheng_peng.

LAS VEGAS – Czy Sharks będą mieli wielką niespodziankę w związku z Draftem NHL 2024 w piątkowy wieczór?

Joe Thornton jest w Vegas, aby pomóc uczcić zdobycie przez Sharks pierwszego wyboru w drafcie.

San Jose Hockey Now zjadł w czwartek wieczorem kolację z rodziną zawodnika kwalifikującego się do draftu w 2024 r., który leciał tym samym samolotem do Las Vegas co Thornton.

Czy wybór nr 1 w 1997 r. ogłosi wybór nr 1 w 2024 r.? Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej. …

Wiemy, że Sharks wybiorą Celebriniego nr 1 i tak, według źródeł SJHN, istnieje silne przekonanie, że w sezonie 2024–25 przejdzie on na zawodowstwo. Ale kogo Sharks wybiorą na 11. miejscu, w czwartek na 14. i 42. miejscu?

Dwa źródła ligowe uważają, że Sharks obrali za cel wysokiej klasy obrońcę, choć jedno przyznało:[Cole] „Iserman może być prawdziwy”.

Jest trochę szumu na temat rekinów przeskakujących linię dla polaryzatora, Kto był kolegą z drużyny Celebriniego? W Shattuck-Saint Mary’s w Minnesocie. …

A skoro mowa o polaryzacji, SJHN dowiedział się fascynującej ciekawostki o zapolowym Sharks nr 1, Mario Ferraro, którego postrzega się w całej lidze albo jako double-blueliner, który utknął w fatalnej sytuacji w San Jose, albo po prostu dublet z najniższej półki w legalnej drużynie play-offowej .

Ferraro był dostępny w ostatecznym terminie handlu w NHL w 2023 r., a Sharks chcieli w zamian wyboru w pierwszej rundzie i potencjalnego zawodnika… i prawie go dostali.

Elliota Friedmana Zostało to już zgłoszone Carolina Hurricanes złożyły mocną ofertę Ferraro na sezon 2022–23. Źródło ligi potwierdziło, że oferta była wyborem w drugiej rundzie Jack Drewey, lewy pomocnik.

READ  Kamerun vs Serbia, Korea Południowa vs Ghana, Brazylia vs Szwajcaria, Portugalia vs Urugwaj

Po historycznie złym sezonie dla Sharks źródło zastanawiało się: „Jeśli dokonają wymiany [Ferraro]Byłaby to znacznie mniej niż kwota, którą rozważano dwa lata temu w ostatecznym terminie transakcji. …

A skoro już mowa o uporze, Sharks sprzedali obrońcę Kyle’a Burrowsa drużynie Los Angeles Kings za skrzydłowego Carla Grundstroma.

„Grundstrom jest bardzo uczciwy” – powiedział SJHN skaut NHL. „Skrzydłowy z północy na południe, dobry strzelec, ale nie strzela wielu bramek i nie wykonuje wielu podań. Od czasu do czasu potrafi przyspieszyć i strzelić kilka bramek. Jest sprawny fizycznie, gdy naciska na przeciwnika.

„To początkowy skrzydłowy, trzecioligowiec w najlepszym wydaniu. Jego głównym celem jest tor. Jeździj, uderzaj, zmieniaj”.

W ciągu ostatnich trzech sezonów Grundstrom strzelił 15 goli w 82 meczach, więc powinien zapewnić drużynie Sharks drugorzędne punkty w tabeli. Pasuje także do profilu „trudnego do grania” gracza, na którym skupiał się dotychczas w tym sezonie dyrektor generalny Sharks, Mike Grier, takiego jak Barclay Goodrow i Ty Dellandrea. …

Wreszcie, dlaczego Greer zwolnił Davida Quinna?

To nagłe zwolnienie w kwietniu jest nadal tematem dyskusji w tym tygodniu. Po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu Ryana Warsowskiego na głównego trenera może pojawić się woda pod mostem, ale SJHN dowiedziała się z wielu źródeł, że przez ostatnie dwa sezony między Greerem i Quinnem komunikacja była niewielka – głównie w związku z czasem trwania partnerstwa trenerskiego z głównym GM .

Przyczyna tego jest niejasna – może to być po prostu styl zarządzania Greera – ale z pewnością przedstawia inny obraz tego, co uważano za głęboko zakorzenione relacje na Uniwersytecie Bostońskim.

Pobierz i śledź podcast San Jose Hockey Now

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *