Była dziewczyna Gatesa wchodzi do sądu na Florydzie, gdzie spotyka się z ławą przysięgłych badającą Kongres

Źródło zaznajomione ze sprawą powiedziało wcześniej CNN, że była dziewczyna ma zeznawać przed Wielkim Jury śledczym Gatesa.

Kobieta, która jest pracownikiem Capitol Hill, jest związana z Gatesem od lata 2017 roku. Śledczy są zainteresowani tym okresem, ponieważ ówczesny kongresman został oskarżony o uprawianie seksu z inną 17-letnią kobietą. Wiek wtedy.

Ponieważ śledztwo w sprawie zachowania Gatesa nabiera tempa, była dziewczyna może również zostać dokooptowana przez władze badające możliwość naruszenia wymiaru sprawiedliwości. CNN donosi, że śledczy wiedzą, że Gates i jego współpracownik rozmawiali z nim w październiku 2020 roku.

George C. w związku z procesem Gatesa. Duży trybunał arbitrażowy w Young Federal Annexe Courthouse – dowód przesłuchania panelu przedstawiony przez prawników za zamkniętymi drzwiami – powiedział CNN, że wielu zaznajomionych z tą sprawą było świadomych tej sprawy. .

Prawnik byłej dziewczyny Timothy Johnson odmówił komentarza. Rzecznik sądowy odmówił komentarza.

Gates zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom i nie został oskarżony. Jego prawnik i rzecznik nie odpowiedział na prośbę CNN o komentarz.

READ  Akcje PacWest spadły, gdy pogorszyły się problemy z bankowością regionalną w USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *