— Byłbym przerażony.

Niewiele jest większych radości niż wsiadanie na deskę samolot I odkrycie, że miejsce obok ciebie jest puste. Ale co, jeśli masz pełny samolot dla siebie?

Nazywa się to „wycieczką duchów”, a mężczyzna niedawno znalazł się w dość dziwnej i upiornej sytuacji po zarezerwowaniu wycieczki na Fidżi z okazji swoich urodzin.

Według obecnie wirusowego TikTokaopublikowanego 16 stycznia, wyjazd odbył się w styczniu 2022 roku. Wtedy to (@pracownik) przybywa na lotnisko w Sydney w Australii, ale zaraz po dotarciu do bramy zostaje powitany przez miasto duchów.

To nie tak, że Allen zarezerwował niskobudżetową linię lotniczą, żeby się tam dostać – leciał Virgin i zarezerwował bilet w klasie biznes, więc jego podróż byłaby bardzo luksusowa. Nie wiedział, że mógłby zaoszczędzić pieniądze, ponieważ cały samolot był do jego dyspozycji.

„Kiedy wszedłem na pokład, powiedzieli:„ Jesteś jedyny, jesteś jedyny w samolocie ”- mówi Allen w filmie.

W pewnym momencie kapitan podszedł, aby usiąść i porozmawiać z nim, a przez całą podróż personel przechodził obok, aby się zameldować i oferował mu „co tylko chciał”.

Innymi słowy, Allen przeżywał swoje najlepsze życie podczas czteroipółgodzinnej przejażdżki.

„Uwielbiam, dosłownie, mieć cały samolot dla siebie” — śmieje się, gdy kamera obraca się, by pokazać, jak pusty jest samolot. „Jestem VIPem!”

W komentarzach wiele osób zastanawiało się, jak zareagowałyby na jego miejscu.

„To dosłownie marzenie introwertyka!” napisała jedna osoba. „To ja. Jestem introwertykiem lol.”

„Masz toaletę dla siebie!” – krzyknął ktoś inny.

Inny użytkownik dodał: „To musiało być bardzo chore”.

Jednak kilka osób stwierdziło, że dziwnie by się z tym czuły.

„Mój niepokój nigdy nie może…” – przyznała jedna osoba.

– Jak samotne by to było? ktoś inny powiedział.

READ  4 sposoby, w jakie Rosja próbuje udowodnić, że może żyć z sankcjami

„Straciłbym Pusty Los, gdybym pomyślał, że trafiłem na niewłaściwą bramę!” Ktoś inny udostępnił.

Allen miał podobną początkową reakcję, pisząc: „Na początku było to przerażające, ale potem niesamowite” w swoim podpisie.

Wierzcie lub nie, ale sporo osób podzieliło się podobnymi doświadczeniami podczas innych podróży.

Jedna osoba napisała: „Zdarzyło mi się to podczas lotu z Japonii do Australii”. „Poważnie. Byłem jedyną osobą w samolocie.”

Inna osoba powiedziała: „Dokładnie tak się stało, kiedy poleciałam do Dubaju, ale było nas dwóch”. „Zebraliśmy się i omówiliśmy to”.

W końcu wspaniała podróż Allena poprawiła się, gdy udał się do odbioru bagażu i szybko bez problemu znalazł swoją torbę.

Sama podróż też była słodka. W kilku następnych filmach, TikToker Dzielił się widokami ze swojego hotelu na Fidżi, gdzie personel traktował go jak króla w dniu jego urodzin, a on odpoczywał w basenie przez większość swojego pobytu.

„Miałem cudowną podróż, jak zawsze, kiedy jadę na Fidżi” – napisał Allen w jednym ze swoich pism. TIK Tok podpisy. „Jest tak wiele do zrobienia, a kurorty są piękne!”

In The Know jest już dostępny w Apple News – Śledź nas tutaj!

Poczta Autostopowicz przypadkowo rezerwuje 4-godzinny „rejs duchów” na samotną wycieczkę urodzinową Zadebiutował w wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *