Lisa Loring, aktorka, która grała oryginalnego Wednesdaya Addamsa, zmarła w wieku 64 lat

Nie żyje Lisa Loring, najbardziej znana z roli Mercury’ego Addamsa w telewizyjnej adaptacji „Rodziny Addamsów” z lat 60. Ma 64 lata.

Przedstawiciel Loring potwierdził ABC News, że „zmarła w sobotę w otoczeniu rodziny”.

„Lisa ma za sobą całe życie niesamowitych historii i doświadczeń jako kochająca matka, babcia i przyjaciółka. Powołuje do życia jedną z najbardziej znanych postaci w historii Hollywood” – powiedział przedstawiciel w oświadczeniu. „Lisa uwielbiała dzielić się wspomnieniami i spotykać się ze wszystkimi fanami na całym świecie. Będzie jej bardzo brakować”.

Lisa Loring bierze udział w Chiller Theatre Expo Halloween 2022 w Hilton Parsippany 29 października 2022 r. w Parsippany, New Jersey.

Bobby Bank/Getty Images, plik

Loring zagrał w środę w „Rodzinie Addamsów”, pierwszej adaptacji komiksu Charlesa Addamsa o tym samym tytule, który pojawił się w The New Yorker, gdy miał 6 lat w ABC. Seria trwała przez dwa sezony od 1964 do 1966 roku.

Przedstawienie Wednesdaya Addamsa w wykonaniu Loringa zyskało popularność dzięki przebojowemu serialowi „Środa” na Netflix w zeszłym roku, z Jenną Ortegą w roli tytułowej. Podobnie jak wcześniej Loring, Ortega dał w środę niezapomniany występ taneczny.

Po „Rodzinie Addamsów” Loring przez kilka lat występował w odcinkach „Dziewczyny z Wujka” i „Wyspy Fantazji”, a także w telenoweli „As the World Turns” w latach 80.

Loring był żonaty cztery razy w ciągu swojego życia i była matką dwójki dzieci, dwóch córek.

READ  Wynik Ravens vs. Steelers: aktualizacje na żywo, wyniki, statystyki gry, najciekawsze momenty, telewizja, transmisja na żywo z 18 tygodnia gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *