Były pierwszy zawodnik, Mark Appel, który zadebiutował w MLS, miał 30 lat i jest dziewiąty bez bramek w Filadelfii.

Były czołowy rozstawiony Mark Appel, miesiąc przed swoimi 31. urodzinami, zadebiutował w środę wieczorem i strzelił bezbramkowego dziewiątego inningu w Philadelphia Phillies.

Mając 30 lat i 349 dni, Appel – którego kariera baseballowa obejmowała trzysezonową nieobecność w tym sporcie – był najstarszym poprzednim wyborem z czerwcowego draftu (od 1965 r.) w momencie swojego debiutu w MLB.

Prawa ręka pozwoliła na jedno uderzenie i strzeliła gola, gdy Phillies przegrali z Atlanta Braves 4-1.

Abel powiedział: „To takie surrealistyczne. Próbowałem powstrzymać łzy. To było emocjonalne. Była wyjątkowa”.

Appel został nazwany numerem 1 w rankingu Houston Astros w 2013 roku i był częścią umowy biznesowej z Filadelfią w 2015 roku. Z powodu kontuzji i nieskuteczności Appel opuścił baseball w 2018 roku, zanim powrócił do organizacji Phillies w 2021 roku.

Abel spędził ostatnie dwa sezony promując podwójne i potrójne A dla Phillies. W tym sezonie ma rekordy ERA 5-0 i 1,61 w 19 meczach z Lehigh Valley, aw ostatnią sobotę awansował do głównych turniejów.

Jeden z najbardziej utytułowanych miotaczy w historii NCAA, Abel zajął ósme miejsce w klasyfikacji generalnej Pittsburgh Pirates w 2012 roku, ale wrócił do Stanford w swoim pierwszym sezonie i wybrał Astros jako pierwszy w 2013 roku, wyprzedzając o jedno miejsce. Chris Bryant.

ESPN Stats & Information oraz The Associated Press przyczyniły się do powstania tego raportu.

READ  Christian Horner: Według doniesień Red Bull zawiesza pracownika, który oskarżył menadżera zespołu o niewłaściwe zachowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *