Nowojorskie nuty: Irving, Durant, Harris, Grimes, Quikley, Tobin

4 lipca 2022 o 22:54 CST autorstwa Dany Gourodere

The Sieci Ma wpływ na negocjacje biznesowe i zamierza go wykorzystać, co może doprowadzić do wciągnięcia operacji w obóz szkoleniowy, Brian Lewis z New York Post Pisze.

Keri Irving Zapisz się do ostatniego roku jego oferty i Kevin DurantCzteroletnie przedłużenie dopiero się zaczyna. Dlatego mogą poświęcić swój czas na znalezienie odpowiedniego pakietu handlowego. Trudno też sobie wyobrazić, jak Durant łapie lub odmawia gry, na przykład Ben Simmons Zrobił to w Filadelfii, jeśli Sieci się nim nie zajmą.

W zespołach z Nowego Jorku mamy więcej:

  • W tym samym artykule Lewis cytuje źródło ligowe, które mówi: Sieci Sprzeciwiają się idei handlu Joe Harris. Trzymanie się Harrisa może wskazywać na ponowne wyposażenie w locie, podczas gdy wymiana za 3 punkty na specjalistę wskazywałaby na poważną przebudowę. „Wiem, że Sieci nigdy nie chciałyby handlować Joe w żadnym scenariuszu” Źródło powiedziało Lewisowi. „Ale są tylko tysiące różnych sposobów, w jakie może się to wydarzyć”.
  • Quentin GrimesKim jest Ali nicki Zespół z ligi letniej może być w mieszance, aby rozpocząć pracę, gdy rozpocznie się sezon regularny, zgodnie z Steve Popper z Newsday. Wybór pierwszej rundy w 2021 roku pokazał pewną nadzieję w zeszłym sezonie dzięki jego obronie i celnemu rzutowi za trzy punkty. Walka z COVID-19 i rozluźniająca rzepka zepsuła sezon juniorski. Grimes może mieć szansę na rozpoczęcie, jeśli to umowa Knicks Evan Fournier.
  • Darmowe dodatki Proxy dla Galen Bronson A Izajasz Hartenstein Wyszedł Emmanuel Quikli A Obi Tobin Jako potencjalna wydajność drugiej jednostki, Zach Brazier z The New York Post Notatki. Ten ostatni duet zakończył ostatni sezon z dużym zainteresowaniem z rozszerzonymi rolami, ale oczekuje się, że w przyszłym sezonie będą rezerwami.
READ  Kursy na mecz Alabama vs. UConn: kursy na wygraną, prognoza końcowego wyniku dla Alabama, Huskies w Final 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *