Całkowicie nowa aplikacja Apple Music zauważona w kodzie beta iOS

Całkowicie nowe tagi Apple Muzyka Apple Aplikacja była Wykryty w pierwszej wersji beta iOS 15.5co może wskazywać, że może on zostać uruchomiony w najbliższej przyszłości.


zamiast lajkówpodcast +lub „Poczta +”, który był Moja opinia analityków Jako możliwe dodatki do Jabłko jeden Pakiet subskrypcji W ciągu ostatniego roku Apple będzie wspierać Apple Music, przekształcając muzykę klasyczną w osobną aplikację.

ostatni rok, Apple ogłosił Zakup usługi przesyłania strumieniowego muzyki klasycznej Primephonic, która zapewnia zaawansowane funkcje wyszukiwania i przeglądania zoptymalizowane specjalnie pod kątem muzyki klasycznej. W tamtym czasie Apple powiedział, że najlepsze elementy Primephonic staną się częścią Apple Music‌, zapewniając subskrybentom znacznie lepsze wrażenia z muzyki klasycznej.

Firma dodała, że ​​w 2022 r. uruchomi nową aplikację „Apple Music” Dedykowany muzyce klasycznejŁączy w sobie interfejs użytkownika Primephonic i dyscypliny muzyki klasycznej z biblioteką Apple Music‌ i funkcjami takimi jak Lossless i Spatial Audio.

Nazwa nowej aplikacji poświęconej muzyce klasycznej nie była wtedy wymieniona. w lutym, Wygląda na to, że wyciekła nazwa nowej aplikacji Zgodnie z kodem beta: „Apple Classical”. Wiersze kodu z wersji beta Apple Music‌ na Androida również wskazywały na możliwość otwarcia kompatybilnego utworu bezpośrednio w nowej i ulepszonej usłudze.

Teraz pierwsza wersja beta iOS 15.5, Zeszyt ćwiczeń dla programistów A Publiczni beta testerzy Na początku tego tygodnia zawierał więcej klasycznych tagów z jabłkami. iOS 15.5 ma „Otwórz w Apple Classical” i „Otwórz w nowej aplikacji przeznaczonej do muzyki klasycznej” w ikonie aplikacji Muzyka.

klasyczna aplikacja jabłkowa
Pod koniec ubiegłego roku Apple Opublikuj ofertę pracy Aby projektant UX pracował nad nową samodzielną aplikacją muzyczną. Zgodnie z opisem stanowiska, od kandydata oczekiwano, że zapewni wiedzę z zakresu UX i nowe perspektywy, specjalnie dla Primephonic, „aby pomóc osiągnąć wyraźne wrażenia z muzyki klasycznej, które obejmowałyby aspekty „wizualne, słuchowe i sensoryczne”, co może stanowić wskazówkę tego, co może zaoferować nowa aplikacja.

READ  Konkurencyjny pojedynek Pokemon Scarlet i Violet ujawnia Cyclizar wraz z nowymi ruchami i przedmiotami

Chociaż oferta pracy wskazywała, że ​​branding Primephonic będzie kontynuowany w jakiejś formie jako część klasycznej oferty Apple, wydaje się możliwe, że będzie nadal istnieć jako podsekcja nowej aplikacji „Apple Classical”.

Biorąc pod uwagę dowody na przygotowania do premiery Apple Classical, wygląda na to, że jego premiera może być na horyzoncie w najbliższej przyszłości, prawdopodobnie wraz z publicznym wydaniem iOS 15.5 lub w WWDC w czerwcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *