Tesla Cybertruck nieoczekiwanie przyspiesza do domu z zablokowanymi tylnymi kołami

zdjęcie: @bfreshwa/X

Nowe doświadczenie właściciela Tesli Cybertruck Pozornie nowy temat: Przepustnica nie reaguje. Twitter przejął kontrolę aby wyrazić obawy dotyczące wady i braku działań producenta samochodów na początku tego miesiąca. Żeby było jasne, ten błąd nie ma z tym nic wspólnego Śliski pedał Przyczepiałby się do przestrzeni na nogi i blokował pedał przyspieszenia – w tym przypadku hamulce ciężarówki nie zwolniły pedału przyspieszenia, a ciężarówka uderzyła w dom.

Użytkownik Twittera @bfreshwa Twierdzi, że jego maszyna pokryta stalą nierdzewną nieoczekiwanie przyspieszyła już po zaledwie 4 godzinach jazdy. Na nagraniu z telewizji przemysłowej nieporęczna ciężarówka wjechała pod górę i wjechała w dom sąsiada z całkowicie zablokowanymi tylnymi kołami. Właściciel stwierdził, że pedał przyspieszenia i układ kierowniczy nie reagowały, gdy przytrzymywał pedał hamulca w podłodze, co spowodowało powstanie dwóch śladów poślizgu o długości 50 stóp. Tak twierdził właściciel Przedstawiciel Tesli Podczas rozmowy telefonicznej powiedział:

„Przeanalizowaliśmy zapisy i ze względu na ukształtowanie terenu przepustnica może się rozłączyć po naciśnięciu hamulca. Sprawdzamy blokowanie tylnego koła”.

Tesla powiedział właścicielowi Skontaktować się ze swoją firmą ubezpieczeniową w celu pokrycia kosztów szkód. Nie jest jeszcze do końca jasne, co tym razem poszło nie tak z Cybertruckiem Od premiery boli mnie głowa. Śliska przepustnica była najbardziej zauważalna, ponieważ nie można było jej rozwiązać poprzez aktualizację bezprzewodową, co wymagało wstrzymania sprzedaży i wycofania każdego pojazdu. Pozostałości mydła po montażu To była przyczyna problemu.

READ  Utrzymanie przyszłości samochodów przy życiu, w stylu lat 80-tych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *