Blake Snell daje do zrozumienia, że ​​Giants tracą cierpliwość po jego powrocie po kontuzjach – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Pierwszy sezon Blake’a Snella w Giants nie poszedł dobrze, a niedawne rozpoczęcie rehabilitacji tylko pogorszyło problemy.

Właśnie ogłoszono zwycięzcę nagrody NL Cy Young Award 2023 1 2/3 rund dla Sacramento RiverCats W niedzielę, w której pozwolił na trzy trafienia, zarobił dwa runy, przechodząc trzy strikeouts. Nie zaliczył żadnego trafienia.

Snell, który ma naderwanie pachwiny, wyraził frustrację po rozegranym na 51 boiskach meczu przeciwko Round Rock Express, nawiązując do potencjalnej presji ze strony Giants, aby wrócił, zanim będzie gotowy.

„Nie czuję się jeszcze sobą” – powiedział Snell reporterom w Sacramento. Kronika San Francisco Shaina Rubin). „To po prostu: «Potrzebujemy cię». Potrzebujemy cię. To nie jest tak, że „naprawimy to” i muszę sobie z tym poradzić.

„Chcę być zdrowa i w 100 procentach zdrowa, a tego nie robiłam. Po prostu walczyłam o szybki powrót do zdrowia. Takie jest moje zdanie. Jestem tym sfrustrowana. I nie dostajesz produktu, który powinienem być, a to bardzo frustrujące.” „Chcę tam wyjść, dominować i grać tak, jak gram, ale co ważniejsze, chcę tam być”.

Snell doznał kontuzji biodra podczas meczu przeciwko New York Yankees 2 czerwca i następnego dnia znalazł się na liście kontuzjowanych.

To już druga pauza Snella na dłuższy okres od czasu podpisania kontraktu z Giants, ponieważ doznał kontuzji mięśnia przywodziciela, która wykluczyła go z gry na cztery tygodnie w kwietniu i maju.

Kontuzje spustoszyły ostatnio rotację Giants, a także drużynę Klasyfikacja NL Wild Card spadła Środek sezonu zbliża się wielkimi krokami. Jeśli San Francisco wywiera zakulisową presję na Snella, aby szybko wrócił, te dwa fakty są prawdopodobnie głównym powodem.

Sezon dobiega końca dla Giants, a presja na wszystkich w organizacji rośnie.

Snell podpisał kontrakt z Giants na 10 dni przed rozpoczęciem sezonu MLB 2024, więc nie przeszedł odpowiedniego treningu wiosennego, aby zbudować siłę ramion. Zamiast rozpoczynać jeden lub dwa mecze w niższej lidze przed dołączeniem do klubu z dużej ligi, organizował symulowane mecze i organizował sesje treningowe.

READ  Tre Lance „nie rób”, gdy pojawia się problem Jimmy’ego Garoppolo 49ers

W zaledwie sześciu występach w lidze MLB dla Giants w tym sezonie Snell ma 9,51 ERA i 31 strikeoutów w 23 rundach 2/1. Nie był w stanie rozegrać pięciu pełnych rund w żadnym ze swoich występów, dwukrotnie osiągając wynik 4 2/3.

Giants (36-42) przegrali pięć meczów z rzędu i choć zaledwie trzy mecze dzielą ich od zdobycia dzikiej karty, Miami Marlins (27-50) i Colorado Rockies (27-51) mają gorsze wyniki niż ja .

Giganci potrzebują Snella z powrotem, gdy tylko będzie gotowy, ale wygląda na to, że może potrzebować więcej czasu niż oni.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *