Carolina Panthers słuchają targów na RB Christian McCaffrey

Charlotte, NC – Wiele zespołów skontaktowało się z Carolina Panthers w sprawie możliwej umowy na powrót do Pro Bowl Christian McCaffreyŹródło potwierdziło ligę.

Chociaż Pantery nie chcą odciążyć McCaffreya, wiele źródeł ligowych twierdzi, że rozważyłoby zawarcie umowy, gdyby oferowała selekcję w pierwszej rundzie i innego gracza bez limitu wynagrodzeń.

McCaffrey, lat 25, ma cztery lata do końca kontraktu, który został przedłużony w zeszłym sezonie, co czyni go najlepiej opłacanym w historii NFL, ze średnią pensją 16 milionów dolarów. Ma maksymalną pensję w 2022 r. w wysokości 14 309 500 dolarów, która w następnych dwóch sezonach wzrośnie do 17,7 miliona dolarów.

Według danych ligowych, Pantery mają obecnie 26 529 771 dolarów na osłonie.

W 2019 roku McCaffrey został trzecim graczem w historii NFL, który w tym samym sezonie zarobił 1000 jardów biegu i otrzymywania. Pozostali dwaj to Roger Craig i Marshall Falk.

Od tego czasu ósma edycja draftu 2017 została wybrana tylko w 10 z 33 meczów z powodu kontuzji. To ograniczyło go do odbicia 667 jardów i odbioru 492 jardów w tym czasie.

Zagrał w zaledwie siedmiu meczach w 2021 roku, przegrywając w finałowej piątce po kontuzji lewej kostki w pierwszej połowie przegranej 28 listopada w Miami. Doznał również kontuzji ścięgna podkolanowego podczas trzeciego zwycięstwa w Houston, przez co pozostał w rezerwie kontuzjowanych.

McCaffrey jest na dobrej drodze do osiągnięcia 100% w sezonie 2022.

Dyrektor generalny Scott Fetterer powiedział w styczniu, że „absolutnie nie ma zamiaru” handlować z McCaffreyem, ale zostawił mu otwarte drzwi, aby w tym sezonie wykorzystywał go bardziej jako odbiorcę.

„W listopadzie pojawił się raport, że aktywnie próbujemy go sprzedać, i powiedziałem mu, że to nieprawda” – powiedział Fetterer po wywiadzie z McCaffreyem po sezonie 5-12 Panthers. Powiedziałem mu: „Hej, słuchaj, odbiorę każdy telefon. Zadzwoń i złóż dowolną ofertę. „

READ  The Masters 2022: Runda Finałowa – na żywo! | Sporty

Jeśli Pantery wymienią McCaffreya, czołówka zespołu będzie w czwartej rundzie 2021 r. Czuba Hubbard. Była gwiazda stanu Oklahoma rzuciła się na 612 jardów i pięć przyłożeń, a jako debiutant miała 26 złapań na 174 jardy i przyłożenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *