Amazon uruchamia aplikację audio na żywo, która pozwala użytkownikom tworzyć własne programy radiowe

Amazon we wtorek uruchomił Amp, aplikację audio na żywo, która pozwala użytkownikom tworzyć własne programy muzyczne.

Amazonka

Amazonka Wtorek Odsłonięty wzmacniacznowa aplikacja, która pozwala użytkownikom koordynować własne programy radiowe, ponieważ coraz więcej firm wkracza w przestrzeń audio na żywo.

Popyt na usługi audio na żywo podczas pandemiiFirmy technologiczne ścigały się z wydawaniem funkcji, aby wykorzystać ten trend. Klub aplikacji głosowych bodziec w zeszłym roku Zainteresowanie i inwestycje z Doliny Krzemowej. ŚwiergotA FacebookA spotify Discord uruchomił wszystkie funkcje związane z czatami na żywo.

Amazon już działa w branży treści na żywo za pośrednictwem swojej spółki zależnej, Twitch, zajmującej się transmisją na żywo, i ma Ulepszył swoją bibliotekę podcastów poprzez dźwięk. Amp może zapewnić użytkownikom dostęp do dodatkowych treści za pośrednictwem inteligentnych głośników Echo i może wzmocnić szybko rozwijającą się działalność reklamową Amazona.

Amp umożliwia użytkownikom rozpoczęcie własnego programu na żywo, do którego dzwoniący mogą dołączyć i poprosić o zabranie głosu. Gospodarze mogą odtwarzać muzykę w czasie rzeczywistym ze swoją publicznością, a także wstępnie planować i planować swoje występy. DJ-e ​​mogą wybierać z biblioteki milionów piosenek już licencjonowanych przez Amazon.

Amazonka Powiedział w poście na blogu Ten Ampere próbuje „przeobrazić radio”.

„Amp zapewnia to, co słuchacze uwielbiają w radiu, dzięki temu, co jest możliwe dzięki dzisiejszej technologii” – powiedział w poście John Ciankoti, wiceprezes Amp. „Ludzie szukają ewolucji w sposobie odkrywania i udostępniania muzyki; Amp odkrywa na nowo sposób, w jaki fani mogą zanurzyć się w dźwięk na żywo, dając jednocześnie milionom ludzi, którzy tworzą i udostępniają listy odtwarzania, nowy sposób na zmianę ich miłości do muzyki na występy na żywo”.

Firma poinformowała, że ​​Amazon podpisał kontrakty z popularnymi artystami, w tym Nicki Minaj, Pusha T i Tinashe, a także z influencerami w mediach społecznościowych i prezenterami radiowymi, aby stworzyć treści dla aplikacji.

READ  Moje 4 najlepsze telefony na rok 2023 – Ro

Aplikacja jest obecnie dostępna na iPhone’y w wersji beta, co wymaga zaproszenia do dołączenia, ale ludzie mogą zarejestrować się, aby dołączyć do listy oczekujących na dostęp.

Zegarek: Prezes klubu Paul Davison opowiada o wzroście pandemicznym, generowaniu dochodów, oczekiwaniach i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *