Sektor energetyczny wraca do komentarza Psaki „Red Herring” w sprawie leasingu ropy i gazu

Energia Przedstawiciele branży przeforsowali opinię biały Dom Sekretarz prasowy Jen Zaki powiedziała w poniedziałek, że nie jest używany Olej I dzierżawy gazu, rzecznik administracji Bidena oskarżył Amerykanów o wprowadzenie w błąd przez „Red Herring”.

Fox News zapytał Saki w poniedziałek, dlaczego prezydent Biden nie wznowi nowych dzierżaw ropy i gazu na ziemiach federalnych. Odpowiedział, że Stany Zjednoczone już produkują „rekordowe ilości” ropy, dodając, że „nie wykorzystano zatwierdzonych 9000 pozwoleń na odwierty”.

PSAKI twierdzi, że administracja Bidena nie spowolniła krajowych odwiertów

„Więc pogląd, że nie pozwalamy firmom wiercić, jest błędny” – dodał. „Jeśli istnieje chęć odwiertu więcej, polecam zapytać firmy naftowe, dlaczego z tego nie skorzystały”.

Jednak przedstawiciele branży na konferencji energetycznej CERAWeek, sponsorowanej przez S&P Global w poniedziałek, powiedzieli, że odpowiedź nie była tak łatwa, jak sugerował Psaki.

WASZYNGTON, DC – 22 lutego: Rzeczniczka Białego Domu Jen Zaki przemawia podczas codziennej konferencji prasowej w Białym Domu 22 lutego 2022 r. w Waszyngtonie. (Zdjęcie: Drew Anchor / Getty Images)

Kerry naciska na 45% redukcję emisji dwutlenku węgla do 2030 roku, a Dodges kwestionuje wezwanie Muncha do produkcji energii

„Ten zarzut to kompletny czerwony śledź” – powiedziała FOX Business Anne Bradbury, dyrektor generalna American Council for Research and Production (AXPC). „To naprawdę odwraca uwagę od faktu, że ta administracja przestała dzierżawić ziemie federalne. To nas niepokoi i uważamy, że powinno to nastąpić natychmiast”.

Bradbury powiedział również, że administracja Bidena jest „prawnie zobowiązana” do sprzedaży dzierżawy ropy i gazu na ziemiach federalnych.

„Prawda jest taka, że ​​branża produkuje więcej na dzierżawach na terenach federalnych niż w ciągu ostatnich 20 lat, a sprawdzanie, ulepszanie i produkcja tych dzierżaw zajmuje wiele lat” – dodał Bradbury.

READ  Heat biorą mecz ECF 1 w Bostonie: Celtics nie mogą powstrzymać Jimmy'ego Butlera, drugoplanowej obsady

„Odzwierciedla to fundamentalne nieporozumienie dotyczące tego, jak działa ten proces” – powiedział Fox Business Mike Somers, prezes i dyrektor generalny American Petroleum Corporation (API), zapytany o komentarze Saki. „Po wydzierżawieniu gruntu musisz przejść przez cały proces. Najpierw naprawdę musisz dowiedzieć się, czy na tej ziemi naprawdę jest ropa i gaz. Po drugie, musisz uzyskać pozwolenie na faktyczne zagospodarowanie tej ziemi. „

Szyby naftowe pod Williston w Północnej Dakocie 24 sierpnia 2021 r. Boom naftowy północno-zachodniej Dakoty Północnej sprawił, że Williston stało się najszybciej rozwijającą się „mikro” częścią Stanów Zjednoczonych w latach 2010-2020. (Tyler Olson / Fox Biznes / Fox Biznes)

Munch eksploduje program walki z paliwami kopalnymi podczas wojny rosyjsko-ukraińskiej: „Poza balą”

Somers dodał: „Obecnie rozwijamy więcej umów najmu niż w ciągu dwóch dekad, więc Biały Dom z pewnością nie zna ich bezpośrednio”.

Dyrektor generalny Energy Personnel and Technology Council Leslie Beyer powiedział, że „niektóre pozwolenia są możliwe, a inne nie”, co jest jednym z powodów, dla których wiele osób siedzi niewykorzystanych. Powiedział, że federalny zakaz dzierżawy również nie był pomocny w obecnym środowisku energetycznym.

„Embargo na leasing zdecydowanie zwiększa dodatkowy… zakaz produkcji energii w USA, więc jest to przeciwieństwo tego, co musimy teraz zrobić” – powiedział. „Musimy powstrzymać retorykę wobec paliw kopalnych i potrzebujemy pewnej jasności w sensie regulacyjnym, że ta administracja stoi za krajową produkcją energii”.

Rzeczniczka Białego Domu Jen Zhacke odpowiadała na pytania podczas codziennej konferencji prasowej Białego Domu 6 stycznia 2022 r. w Waszyngtonie. (Zdjęcie Vin McNami / Getty Images / Getty Images)

Przedstawiciele energetyki poinformowali w poniedziałek FOX Business w CERAWeek, że Stany Zjednoczone skutecznie wdrażają swoje zdolności do produkcji ropy i gazu w ramach obecnych ram regulacyjnych. Powiedzieli, że znaczące zwiększenie produkcji i zaspokojenie obecnie zaspokajanych przez Rosję potrzeb energetycznych Europy oraz inwestycje w wydobycie i infrastrukturę zajmie co najmniej miesiące, a nawet lata.

READ  Anshu Jain, były dyrektor generalny Deutsche Bank, zmarł w wieku 59

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fox Business

Administracja powinna jednak stworzyć do tego odpowiednie otoczenie regulacyjne – stwierdzili.

„Brakuje inwestycji” – powiedział Bayer. „Potrzebujemy kapitału, aby ulepszyć te aktywa. Kiedy jest to wola inwestorów, cała retoryka kierownictwa i przeciwko paliwom kopalnym dokonuje tych wyborów”.

Wielu Republikanów – a nawet niektórzy Demokraci – wzywają administrację Bidena do zezwolenia na większą produkcję energii w Stanach Zjednoczonych w trakcie wojny Rosji z Ukrainą. Duża część Europy jest uzależniona od Rosji w kwestii energii i sugerują, że jeśli Stany Zjednoczone zwiększą swoje zdolności produkcyjne i eksportowe, pomogą Europie oderwać się od rosyjskiej energii wykorzystywanej do finansowania wojny z Ukrainą.

Wkład w powstanie tego raportu wnieśli Ralph Giordano i Edward Lawrence z Fox Business.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *