Volkswagen dokucza wnętrzu elektrycznego vana ID Buzza, gdy debiut zbliża się 9 marca

Volkswagen podniósł wnętrze tożsamości. Elektryczna ciężarówka Buzz niedawno. VW wyda dwie wersje ID. Buzz, mikrobus i ciężarówka w tym tygodniu.

ten ID. brzęczeć Minibus i ciężarówka towarowa będą miały kilka opcji kolorystycznych, w tym dwukolorowe wnętrze. Volkswagen opublikował niedawno zdjęcia swojego dwukolorowego designu z pomarańczowymi i białymi lub beżowymi. Stary producent samochodów planuje w przyszłości wypuścić siedem opcji monochromatycznych i cztery dwukolorowe schematy kolorów. Kolory wnętrza elektrycznego vana i ciężarówki pasują do lakieru nadwozia.

Niektóre elementy stylu zostały przeniesione z minibusa T1 do nowego elektrycznego vana VW. Klienci zainteresowani tożsamością. Buzz może również wybierać spośród 30 różnych kolorów podświetlenia dla niektórych „miażdżących akcentów”. Wygląda na to, że Volkswagen umieścił kilka zabawnych jajek wielkanocnych w legitymacji. też brzęczenie. Firma wspomniała o kilku funkcjonalnych i inteligentnych, ale nie tak oczywistych funkcjach, takich jak otwieracz do butelek i skrobaczka do lodu znajdujące się w całkowicie elektrycznej ciężarówce.

Oba identyfikatory. Mikrobus Buzz i ciężarówka towarowa są zbudowane w oparciu o koncepcję VW Modular Electric Drive Kit (MEB), która została specjalnie zaprojektowana dla rodziny ID. Oczekuje się, że oba pojazdy elektryczne zapewnią klientom dużo miejsca.

Dochodzenie osobiste. Minibus Buzz to pięcioosobowy autobus z wystarczającą ilością miejsca na 1121 litrów bagażu z pasażerami na pokładzie. Tymczasem identyfikator. Buzz Cargo ma przegrodę za pierwszym rzędem siedzeń i maksymalną pojemność ponad 3,9 metra sześciennego

ten Światowa premiera Od ID.Buzz odbędzie się w środę 9 marca 2022 o godz.

Zespół Teslarati byłby wdzięczny za kontakt. Jeśli masz jakieś wskazówki, skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected] lub przez Twitter @Writer_01001101.

Volkswagen dokucza wnętrzu elektrycznego vana ID Buzza, gdy debiut zbliża się 9 marca


READ  Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie wzrosły, a indeksy S&P 500 i Nasdaq miały sześciodniową passę spadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *