Phillies Brysona Stotta zaczyna się jako test odporności

Pierwszy mecz ligowy Brysona Stotta był nie tylko sprawdzianem jego umiejętności baseballowych, pracy na boisku i w polu odbijającym.

To był test jego makijażu, elastyczności i umiejętności pokonania jednej z tych ról, gdy gra rzuciła cię w twarz przed 44 000 osób.

Zdał egzamin.

„To jest to”, powiedział kolega z Vegas i najlepszy przyjaciel Bryce Harper. „Nie pozwala, żeby coś mu przeszkadzało.

„Po prostu pokaż, że jest gotowy, aby tu być i jest podekscytowany tym, że tu jest”.

23-letni Stott został wybrany przez Phillies do rundy wstępnej w pierwszej rundzie w 2019 roku. Uważany jest za najkrótszą drużynę w przyszłości, ale klub potrzebuje go teraz w trzeciej bazie.

Wciąż uczy się grać na tej pozycji i pojawił się w siódmym meczu, kiedy rzucił kilka piłek – za każdym razem musiał szarżować – i nie udało mu się zatrzymać skoku w trudnej, ale prawdopodobnie osiągalnej grze.

Velez prowadził 6-1 w inningu. Niezawodna obrona trzech przejazdów Homera przeciwko Aaronowi Nola pozwoliła Oaklandowi A zdobyć cztery gole w kadrze i zrobić jeden mecz.

W tym momencie publiczność 44 232 była widzami i wszyscy oglądający w domu myśleli Znowu jesteśmy z obroną $% # @ &%. Można było wyczuć zwiększony niepokój na boisku, ponieważ gracz musiał teraz starać się chronić swoją przewagę w jednej rundzie.

Ale Phyllis trzymali się, podobnie jak Stott.

Nick Castellanos podwoił swój bieg na dole siódmej pozycji, aby ponownie zwiększyć dwurundową przewagę i odetchnąć całym polem.

Następnie, na szczycie ósmej, piłka ponownie znalazła Stouta na trzeciej bazie. dwa razy. Z powrotem na koniu.

Tym razem z łatwością poradził sobie z dwójką zdemobilizowanych. dobre ręce silne rzuty. Tak jak kiedyś Puddin’ Head Jones, Scott Rollin i Pedro Velez robili to.

READ  Colin Morikawa, Jordan Spieth wśród Davis Love III, który zapełnił listę skumulowaną US Presidents Cup

„Złapanie tych dwóch gości z rzędu było całkiem fajne” – powiedział Stott po meczu. „Moja mentalność była „następna”. Trzymaj wszystko w tajemnicy i wróć do tego. Zaufaj sobie. Wiem, że mogę robić te sztuki”.

Velez zdobył dwa kolejne przejazdy na dole ósmego miejsca na wyjeździe z soli a 9-5 dzień otwarcia wygranej. Stott zdobył drugie trafienie tego dnia, podwójne RBI przeciwko lewicowemu Kirby Sneadowi w rundzie.

Podsumowując, dla Stouta był to ogromny powrót do zdrowia – zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

„Mówi, że jest bardzo dojrzały i potrafi przewrócić stronę” – powiedział menedżer Joe Girardi. Podszedłem do niego (po ośmiu sztukach) i powiedziałem: „Wspaniale.

„To nie jest łatwe, w dniu otwarcia prawdopodobnie i tak masz napięcie. Dostajesz dwie naprawdę ciężkie gry (w siódmym) i nie jest w stanie wykonać obu. Mam na myśli, że nie miał takiej gry przez całą wiosnę. gra dwie gry na zewnątrz. Bramka w następnej inningu i podwaja się jako bardzo leworęczny. To wiele mówi o jego dojrzałości.

Rhys Hoskins był również fanem Stotta. Pod wrażeniem, ale nie zaskoczonym.

„Myślę, że dowiedzieliśmy się o tym podczas prób wiosennych” – powiedział Hoskins. „Odpowiedział na presję i jego oczekiwania, gdy próbuje stworzyć zespół. Ale żeby zrobić to po raz pierwszy na tym etapie. Ciężka jazda, ale co z tego. Natychmiast wrócił z mocniejszymi piłkami.

– Nie sądzę, żeby ktokolwiek się o niego martwił.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *