Caroline Manzo pozywa Bravo za molestowanie seksualne Brandi Glanville

Caroline Manzo złożyła pozew przeciwko Bravo i producentom „Real Housewives Ultimate Girls Trip” w związku z rzekomym incydentem molestowania seksualnego przez gwiazdę Brandi Glanville.

Była gwiazda „Prawdziwych gospodyń domowych z New Jersey” złożyła w piątek pozew w Sądzie Najwyższym stanu Nowy Jork, zarzucając Glanville, grającej główną rolę w „Prawdziwych gospodyniach z Beverly Hills”, że dopuściła się napaści na tle seksualnym i molestowania Manzo podczas kręcenia nadchodzącego sezonu „Ultimate Girls Trip”. ” w Maroku. Według dokumentów prawnych uzyskanych przez USA TODAY w styczniu 2023 r.

Manzo oskarża producentów serialu o zatrudnienie Glanville jako członka obsady pomimo „przytłaczającego wcześniejszego powiadomienia o wcześniejszych dewiacyjnych skłonnościach seksualnych pani Glanville i zachowaniach związanych z molestowaniem seksualnym”.

Oprócz Bravo wśród oskarżonych wymienionych w pozwie znajdują się Warner Bros. Rozrywka i NBCUniversal Media. Firma USA TODAY zwróciła się do przedstawicieli firmy z prośbą o komentarz.

W oświadczeniu przekazanym w piątek „USA TODAY” prawnik Manzo, Derek Smith, powiedział: „Uważamy, że ta sprawa dotyczy sieci samolubnie poświęcających dobro swoich talentów w imię rankingów i zysków. Brandi Glanville stwierdziła, że ​​po prostu robiła to, co producenci kazali jej to zrobić.”

„Reality TV zbiera poważne emocjonalne i fizyczne żniwo na swoim talencie. To musi się skończyć. Jesteśmy oburzeni zachowaniem Bravo, Peacocka i NBC i nie możemy się doczekać, aż ława przysięgłych rozstrzygnie te sprawy. Molestowanie seksualne nigdy nie powinno być tematem rozrywki!”

O czym jeszcze mowa w pozwie Caroline Manzo przeciwko Bravo?

W pozwie zarzuca się, że Glanville kilka razy pocałowała Manzo bez jej zgody, przez co była gospodyni domowa z New Jersey „czuła się niekomfortowo” podczas kręcenia.

„USA Today” poprosiło o komentarz menedżera Glanville.

Manzod z matką dzieci powiedziały, że po pierwszym incydencie z pocałunkiem Granville przygwoździł Manzod do kanapy i chwycił jej ciało, po czym mocno ją pocałował i uderzył. W pozwie stwierdza się, że Manzo doświadczył przemocy na tle seksualnym w wieku 7 lat oraz że rzekoma napaść na tle seksualnym Glanville „sprawiła, że ​​wszystkie te uśpione i przerażające wspomnienia natychmiast wypłynęły na powierzchnię”.

READ  Wordle Today: Oto odpowiedź, wskazówki na 15 marca

„Manzo znowu poczuła się, jakby miała 7 lat i zaczęła na nowo wspominać swoje poprzednie napaści na tle seksualnym w kontekście tej napaści na tle seksualnym. Była w szoku” – stwierdza pozew. „Oskarżeni w dalszym ciągu filmowali powódkę, mimo że odczuwała ona cierpienie z powodu napaści na tle seksualnym”.

Z pozwu Manzo wynika, że ​​rozmawiała z producentami na temat napaści wkrótce po rzekomych incydentach, a także otrzymała „pomoc” w złagodzeniu „rozterek emocjonalnych” od współpracownika z „Girls Trip” Alexa McCorda, psychologa grającego tytułową rolę. Wcześniej Nowy Jork. Zrezygnuj z reality show. Manzo powiedziała, że ​​stacja filmowała kosztem jej bezpieczeństwa.

„Pomimo faktu, że Manzo był niezwykle zachwiany emocjonalnie i pomimo tego, że Manzo prosił, aby nie przebywał w pobliżu Granville, oskarżeni w dalszym ciągu chcieli, aby Manzo spotkał się z Granville. Oskarżeni byli bardziej skupieni na kontynuacji programu niż na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. „bycia” – czytamy w pozwie. Sędzia Manzo po tym, jak doznała przemocy na tle seksualnym.

Kto był w obsadzie „Prawdziwych gospodyń domowych: Wycieczka dla dziewcząt?”

Manzo była oryginalną członkinią obsady i przełomową gwiazdą serialu „Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey”, w którym grała przez pięć sezonów, zanim trafiła do serialu Bravo o swojej rodzinie „Manzo'd with Children”, który był emitowany przez trzy sezony. Glanville zagrał w czterech sezonach serialu „Beverly Hills”, zanim został zwolniony przez Bravo. Później występowała gościnnie przez kilka sezonów serialu, ale nigdy w pełni nie wróciła do serialu.

Oprócz Glanville, Manzo i McCorda Peacock ogłosił w styczniu 2023 r., że w części wezmą również byłe gospodynie domowe z „Orange County” Vicki Gunvalson i Gretchen Rossi, byłe gospodynie domowe z „Atlanty” Eva Marcil i Phaedra Parks, a także przyjaciółka Glanville Camille Grammer-Mayer. obsady.

W każdym sezonie „Girls Trip” występuje grupa byłych i obecnych gospodyń domowych, wybranych ręcznie przez dyrektorów Bravo, które podróżują do odległych miejsc, aby brać udział w bitwach, dramatach i intymnych rozmowach o swoim życiu osobistym. Sezon marokański nie był jeszcze emitowany.

READ  Pierwszym meksykańskim stoiskiem taco, które otrzymało gwiazdkę Michelin, jest mała firma, w której mięso poddawane jest obróbce cieplnej

Osobom, które doświadczyły przemocy na tle seksualnym, RAINN oferuje wsparcie za pośrednictwem krajowej gorącej linii ds. przemocy na tle seksualnym (800.656.HOPE& online.rainn.org).

więcej: Dramat „rozpoczął się znacznie wcześniej, niż oczekiwano”: gwiazdy „Prawdziwych gospodyń domowych” obsadę „Girls Trip”

Współautor: Kimmy Robinson, USA TODAY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *