Cena Meta Quest 2 zostanie na stałe obniżona do 199 dolarów

Quest 2 jest obecnie zastępowany przez Quest 3 za 500 dolarów, ale nadal jest to niesamowity punkt wyjścia do wirtualnej rzeczywistości, w którym można grać w każdą grę Quest z wyjątkiem jednego ekskluzywnego tytułu Quest 3 ogłoszonego w zeszłym miesiącu. Nie zapewnia obrazu ruchu drogowego w kolorze ani dobrych gier w rzeczywistości mieszanej i zdecydowanie wolę Quest 3 ze względu na wygodę i zanurzenie, ale nie wiem, czy wolałbym go za 300 dolarów.

Mam obawy co do tego, jak długo Meta będzie wspierać Quest 2, po tym jak zobaczyłem, jak bardzo firma odrzuciła oryginalne Quest, zamykając z mocą wsteczną ulubione gry fanów i wycofując wsparcie. Dyrektor ds. technologii Meta, Andrew „Boz” Bosworth, powiedział mi, że w czerwcu zeszłego roku powinniśmy spodziewać się, że gry własne będą wspierać Quest 2 „przez długi czas”, ale nie odpowiedział na moje pytanie, czy Meta może z mocą wsteczną zamknąć gry w Quest 2.

Istnieje jednak milion innych powodów, aby wspierać Quest 2: był to najpopularniejszy zestaw słuchawkowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma i posiadał lwią część z 20 milionów zestawów słuchawkowych sprzedanych przez Meta w lutym 2023 r. Popyt był tak wysoki podczas pandemii które Meta faktycznie pchnęła Skrobia Cena dwuletniego urządzenia w 2022 roku.

Na razie Quest 2 może otrzymać pewne aktualizacje przed Questem 3, na przykład tryb rozkładany, który pojawił się w marcu, a nowszy zestaw słuchawkowy Meta zajął kolejny miesiąc.

Quest 2 nadal wygląda nieźle.

READ  Sam Altman odpowiada Kunalowi Shahowi z CRED, tworząc jego film za pomocą nowego narzędzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *