Charizard Terra Ride from Scarlet & Violet Second Chance godziny wydarzeń, informacje

Potem każdy zgadnie, jak go rozpowszechnić

Na początku grudnia firma Game Freak zorganizowała specjalne wydarzenie, które umożliwiło graczom przechwycenie 7-gwiazdkowego rajdu Charizard na poziomie 100 w Pokemon szkarłatny i fioletowy, ale trwało to tylko kilka dni. No to masz jeszcze jedną szansę!

Wydarzenie powróci zeszłej nocy (15 grudnia) i potrwa do popołudnia/wieczoru 18 grudnia (USA). Aby znaleźć Charizarda, wystarczy poszukać pulsu Symbol pioniera Dragon Terra: lub Użyj menu online, aby nawigować i przeglądać najazdy Charizarda. Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić swój czas, mamy to Pełne podsumowanie ruchów i wyposażenia Charizarda tutajObok Kompletny przewodnik, jak odblokować wyższe rajdy.

Nazywam to drugą szansą, a nie ostatnią szansą, ponieważ…

oficjalny Pokemony Strona Ma ten mały chwyt reklamowy, żeby ludzie się dowiedzieli To nie wszystko w zdobyciu Charizarda szkarłat i fiolet;:

Charizard może pojawić się ponownie w innych wydarzeniach lub spotkać go na różne sposoby w przyszłości.

Miejmy nadzieję, że ten proces nie wymaga wchodzenia do sklepu z grami wideo; Ale może to być też tylko plik Dom Pokemonów Premia za wczesne użycie lub coś bardzo prostego w tym stylu.

Pokemon szkarłatny i fioletowy Wydarzenie najazdu Charizard Tera (czasy drugiej szansy):

  • czwartek, 15 grudnia 2022, 16:00 – niedziela, 18 grudnia 2022, 15:59 PST

Chrisa Cartera

Komentarze Dyrektor, Co-EIC — Chris z pasją bawi się Destructoidem od 2008 roku. W końcu zdecydował się zrobić kolejny krok, założył konto i zaczął blogować w styczniu 2009 roku. Teraz to on jest zespołem!

READ  EKSKLUZYWNIE: serdeczna oda Mario Movie Bowsera do „Peaches” ma własną piosenkę na winylu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *