Chas McCormick wspomina zwycięstwo Astros nad Górami Skalistymi

DENVER – „Tutaj nigdy nie oddycha się komfortowo”.

Tymi pięcioma słowami menedżer Astros, Dusty Baker, ładnie podsumował wrażenia z gry na Coors Field – nie oddycha się komfortowo dosłownie z powodu wysokości iw przenośni, ponieważ żadna kula nie wydaje się bezpieczna na tym boisku.

Tak więc, gdy Baker – który sędziował mecze w Denver od inauguracyjnego sezonu Gór Skalistych w 1993 roku, kiedy był u steru Giants – obserwował, jak jego drużyna utrzymuje niepewne prowadzenie 1: 0 przez większość wygranych przez Houston 4: 1 z To. Colorado Środa po południu, doświadczenie było niewygodne.

Dodaj do tego szerszy obraz kontuzji kilku kluczowych graczy mistrzów World Series, a także deficyt 4 i 1/2 meczu za Rangersami w American League West, a „oddech” może stać się jeszcze cięższy.

Ale jeśli jest coś, co pokazało zwycięstwo Houston nad Kolorado, aby uratować ułamek serii dwóch gier, to to, że Astros uzyskują kluczowe występy z nieprawdopodobnych źródeł, aby utrzymać ich na powierzchni, gdy poruszają się po wzburzonych morzach.

Prawy obrońca Brandon Belak, który został wprowadzony do wyjściowej rotacji po tym, jak Jose Urquidi został wyeliminowany z powodu obolałego prawego ramienia, trafił tylko jedno trafienie w 5 2/3 bezbramkowych rundach, przeszedł trzy i trafił cztery.

A Chas McCormick, którego nazwisko krążyło w plotkach handlowych, gdy zbliżał się termin handlu 1 sierpnia, nadal rzucił się na tablicę z dwoma homerami w szóstej rundzie, aby poprowadzić Houston do bardzo potrzebnego zwycięstwa, aby utrzymać passę. Kolejność partycji.

„[This game] „To był świetny przykład,” powiedział Becker, „ponieważ każdego dnia mamy innych bohaterów. Kiedyś mieliśmy, wiesz, Jordan. [Alvarez] Bądź bohaterem i [Jose] tuf f [Kyle] Tuckera i kilku innych facetów”.

Co więcej, Framper Valdez stracił czas z powodu kontuzji prawej kostki i mięśnia lewej łydki – Baker powiedział, że leworęczny kolejny start będzie miał w piątek w Oakland. Z przyłożeniami Urquidy i innym starterem, Luisem Garcią, którego sezon został skrócony przez operację Tommy’ego Johna, Houston stanął przed dużym problemem.

Ale dzięki występom takim jak Belak i McCormick w środę, Astros wciąż znajdują się w uderzającej odległości od Rangersów.

Belak, który został dwunastym gościem w historii Coors Stadium, powiedział: „Musimy kontrolować to, co możemy kontrolować jako zespół i nie martwić się o to, co robią inne zespoły”. jedno trafienie lub mniej.

„Oczywiście mamy mentalność „mężczyzny obok”. [it’s not good] Kiedy nasi starsi faceci doznają kontuzji, ale jest to świetna okazja dla innych facetów, aby się podnieśli. „

Dwa biegi do domu McCormicka wypadły z gwiazdy Rockies, Austina Gompera. Był czwartym graczem tygodnia AL w ostatnich czterech meczach, zdobywając w tym okresie 9 punktów na 14.

— Jest duży — powiedział McCormick. „Poczekaj tylko, aż przywrócimy trochę siły ognia. Będziemy niebezpieczną drużyną. I jesteśmy teraz. Mamy wielu facetów zajmujących się poza sezonem, ale po to tu jesteśmy.”

Wygląda na to, że siła ognia jest w drodze.

Po wykonaniu zadania odwykowego Alvareza w Minor League i Altuve blisko rozpoczęcia własnego, a także Valdez, który ma zagrać w piątek, Astros mogą wkrótce wyglądać bardzo podobnie do Astros.

Ale w międzyczasie, to gry takie jak środowe pomogły Houston zmniejszyć lukę.

Po zawodach, które rozgrywano przy częściowo zachmurzonym niebie i ujemnych temperaturach w latach 90., Baker siedział w gabinecie menedżera wizytującego z nie przebitą koszulą i charakterystycznymi opaskami na nadgarstkach.

Gdy Astros są gotowi do wejścia na pokład samolotu z powrotem na poziom morza w Oakland, Baker Club jest o jeden dzień bliżej zdobycia tytułu i dwóch najlepszych pałkarzy w składzie.

Baker może oddychać łatwiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *