Chiefs podpisują kontrakty z Markiem Donovanem, Brettem Veachem i Andym Reidem w sprawie przedłużenia kontraktów

„Mark, Brett i Andy odnieśli razem historyczny sukces i jesteśmy podekscytowani, że będą nadal pełnić swoje role przez wiele lat” – powiedział Hunt. „Indywidualnie Mark, Brett i Andy reprezentują najlepszych w NFL na swoich stanowiskach i razem tworzą jedną z najlepszych drużyn przywódczych we wszystkich profesjonalnych sportach. Byli niesamowitymi liderami tej organizacji na boisku i poza nim Nie możemy się doczekać ich dalszych sukcesów w nadchodzących latach.”

Od 2017 roku Donovan, Fitch i Reed nadzorują drużynę Chiefs, która osiągnęła bilans 100-34 (0,746) (łącznie rekord i po sezonie), zdobyła siedem tytułów mistrzowskich AFC West Division z rzędu, cztery mistrzostwa AFC i trzy mistrzostwa Super Bowl. Klub brał udział w meczach mistrzostw AFC sześć razy z rzędu, w tym pięć razy z rzędu był gospodarzem rekordu NFL (2018–2022).

Oprócz sukcesów na boisku, klub znacznie rozszerzył zainteresowania biznesowe zespołu poza boiskiem, w tym zwiększenie zasięgu społecznego klubu, poszerzenie krajowej i międzynarodowej bazy fanów do postaci jednego z największych i najbardziej zaangażowanych we wszystkich sportach zawodowych, a wszystko to przy jednoczesnym pozostając skupieni na doświadczeniach fanów na stadionie GEHA Field na stadionie Arrowhead.

„To zaszczyt pomagać w kierowaniu operacjami biznesowymi tej organizacji i chciałbym podziękować Clarkowi i całej rodzinie Huntów za ich ciągłe wsparcie i zaufanie w pracy, którą wykonujemy poza boiskiem i w społeczności” – powiedział Donovan. „Jestem wdzięczny, że mam niesamowicie utalentowany zespół w tak wielu działach, które stanowią istotne części organizacji. Jestem dumny, że jestem częścią zespołu, który odniósł bezprecedensowy sukces i nie mogę się doczekać tworzenia i przeżywania kolejnych historycznych chwil z Królestwem .”

„Chciałbym podziękować Clarkowi i całej rodzinie Huntów za wsparcie, jakie otrzymałem przez ostatnie siedem sezonów” – powiedział Fitch. „Mam szczęście pracować z niezwykle utalentowanymi ludźmi i jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy, aby zapewnić trzy Super Bowl w Kansas City. Jestem podekscytowany możliwością kontynuowania mojej kariery w mieście, które przyjęło mnie i moją rodzinę w taki sam sposób, w jaki przyjęło mnie .” Nie możemy się doczekać kolejnych okazji do wprowadzenia większej liczby mistrzostw do Chiefs Kingdom.”

READ  Piątkowy raport z czwartego tygodnia: Christian McCaffrey wątpliwy

„Jestem niezwykle wdzięczny Clarkowi i całej rodzinie Huntów za umożliwienie mi kierowania tą historyczną franczyzą” – powiedział Reed. „Przez ostatnie 11 lat Tammy i ja lubimy nazywać Kansas City naszym domem. Integrowaliśmy się z tą społecznością i obserwowaliśmy rozwój naszej rodziny, w tym narodziny wszystkich 12 wnucząt, których było tu wiele. wielu osobom, które przyczyniły się do naszego sukcesu i Super Bowl, jestem wdzięczny zawodnikom, trenerom i personelowi, którzy zainwestowali swój czas w ten proces, a także chciałbym podziękować mojemu agentowi, Bobowi LaMonte Chiefs Kingdom, to wyjątkowy miejsce i jestem szczęśliwy, że mogę tu być.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *