Chipy Apple M2 i komputery, które będą je zasilać, szczegółowo opisano w nowym przecieku

Mówi się, że Apple pracuje nad dziewięcioma nowymi komputerami Mac z nadchodzącymi procesorami M2, według BloombergMark Gorman. Te plotki rozchodzą się po piętach Apple Wersja Mac Studioi ogłaszając, że M1 Ultra Będzie to ostatni slajd w obecnej generacji.

Bloomberg Nie przewiduje jeszcze wymiany Studio, ale wskazuje, że większość innych modeli komputerów Mac zostanie uaktualniona. Gurman mówi, że widział dowody na to, że MacBook Air działa na M2 z 10-rdzeniowym procesorem graficznym — w przeciwieństwie do Poprzednie prognozy Przeprojektowany Air nadal będzie miał M1 — a także podstawowy MacBook Pro M2 z tymi samymi specyfikacjami. Pojawia się również 14- i 16-calowy MacBook Pro, a także nowe komputery Mac Mini i Mac Pro, które wstrząsają krzemem nowej generacji firmy Apple.

Mac Mini pojawił się również z obecną generacją M1 Pro, chociaż trudno sobie wyobrazić, że jest sprzedawany teraz, gdy istnieje Mac Studio.

Zaawansowany sprzęt ma zawierać chipsety M2 Pro i M2 Max, przy czym Max ma 12 rdzeni CPU i 38 rdzeni graficznych (dwa procesory i sześć dodatkowych rdzeni GPU w porównaniu do Aktualny M1 Max). Bloomberg Nie zawiera szczegółowych informacji o podziale rdzeni wydajności i wydajności. M2 Pro pojawia się również jako opcja dla Mac Mini, a Gurman przewiduje, że Mac Pro będzie „następcą M1 Ultra”.

(Nawiasem mówiąc, jeśli próbujesz dowiedzieć się, w jaki sposób to sumuje się do dziewięciu komputerów, tak jak ja początkowo, jest to jeden MacBook Air, inny podstawowy profesjonalista, dwa modele Mini i dwa modele, każdy 14- i 16- cal MBP — z układami odpowiednio Pro i Max – i Desktop Pro.)

Ciekawe, że MacBook Pro klasy podstawowej wciąż może być w pobliżu prawie niepodobne Z powietrza. Kiedy rozmawiam o laptopach z kolegami, zwykle spodziewają się, że Apple po cichu wycofa model 13-calowy, biorąc pod uwagę, że wydaje się to nieszczęśliwym pośrednikiem między Airem a 14-calowym Pro. Z paskiem dotykowym jest też trochę dziwnie, ale pytanie pozostaje otwarte, czy następca go dostanie – Bloomberg Raport nie mówi.

READ  App Store nie działał, podobnie jak Apple TV, Apple Podcasts i Apple Music

Żaden typ iMaca jest zauważalnie nieobecny na liście komputerów. Nie ma męskiego potomka 24-calowe urządzenie wielofunkcyjne z M1lub substytut Niedawno wycofany 27-calowy iMac.

To bogactwo informacji pochodzi z dzienników programistów, mówi Gurman, które prawdopodobnie pojawiły się, ponieważ Apple testowało swoje nowe komputery z aplikacjami innych firm. Chociaż nie było trudno przewidzieć, że Apple będzie pracowało nad następną generacją chipów, ekscytujące jest widzieć dowody na to, że są na wolności i uzyskać wczesne szczegóły.

Być może nie trzeba będzie długo czekać na oficjalną zapowiedź przynajmniej kilku z tych komputerów — Bloomberg Raporty sugerują, że „co najmniej dwa komputery Mac” mogą zostać uruchomione „w połowie roku”. I nie będziesz tego wiedział, WWDC Jest w kalendarzu Szóstego czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *