Simone Giertz sprzeda Ci niesamowitą układankę, ale nie fajną ciężarówkę Tesli

szwedzki Wynalazca i YouTuber Simone Giertz (znana również jako „Królowa Łagodnych Robotów”) ujawniła swoją najnowszą innowację: stronę internetową nazwaną od jej nazwiska „yach. „ Lista wynalazków Giertza obejmuje takie rzeczy jak Kask dentystyczny I niegodziwa krajalnica do warzyw. Chociaż witryna nie zawiera funkcji „Truckla”, Tesla Model 3, którą Giertz zamienił w pickupa, czyli… Lego w kształcie słodkiego szczeniaka fotobudkaZawiera kilka akcesoriów i praktycznych przedmiotów.

Podczas gdy całkowicie biała łamigłówka może wydawać się uciążliwa, ta łamigłówka może być zabawna dla tych, którzy nie mają swoich puzzli. tak”Biała łamigłówka jest niekompletnaJest to 499 z 500, a ponieważ jest to celowe, będzie cię to kosztować pełną cenę 38 USD. Geertz opisał układankę jako „najgorszą układankę na świecie” na Jej najnowszy film na YouTube Ukończenie zajęło 19 godzin.

Biała łamigłówka jest niekompletna
Zdjęcie: Yetch

Giertz’aCel każdego dnia w kalendarzuTo prawdziwy kalendarz, ale fajną częścią jest to, że każdy dzień w kalendarzu jest podświetlany indywidualną diodą LED, która pomaga śledzić każdy wyznaczony cel.Kalendarz jest dostępny za 365 USD – przystępną cenę.Kalendarz na co dzień był częścią z Jej pierwszy Kickstarter Powrót w 2018 roku, który Giertz używany sam Aby utrzymać harmonogram medytacji.

Cel każdego dnia w kalendarzu
Zdjęcie: Yetch

Cel każdego dnia w kalendarzu

Cel każdego dnia w kalendarzu
Zdjęcie: Yetch

pierścień śrubokręta
Zdjęcie: Yetch

pierścień śrubowy
Zdjęcie: Yetch

Na stronie znajduje się szef Philips pierścień śrubokręta I pierścień śrubowyOba za 85 dolarów. Nie jest jasne, czy jeden pierścień pasuje do drugiego, ale nie zepsujesz się całkowicie, jeśli nie trafisz.

Te elementy są nadal dostępne w Yetch. Według strony o witrynie, witryna została zbudowana „po latach prototypowania i o jeden za dużo”. Jak to nie jest rzecz? To musi być rzecz. ”

READ  AirPods Pro 2 mają mieć ulepszony układ H1, Find My, wykrywanie tętna, USB-C i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *