Chris Pine komentuje dramat Spitgate Don’t Worry Darling

Od lewej: Olivia Wilde, Chris Pine, Harry Styles i Gemma Chan na Festiwalu Filmowym w Wenecji, The Notorious Spitgate
zdjęcie: Vittorio Zunino Celotto (Obrazy Getty’ego)

Nowy rok to szansa na czystą kartę. Bez wątpienia jest wielu z Was, którzy mają nadzieję, że nam się to uda przestań gadać NA Nie przejmuj się kochanie w roku 2023. Oczywiście, Florence Pugh podziela to samo pragnienie, Odmówił nawet dyskusji ten film Targowisko próżności. Niestety dla niej i DWD Wielu nienawidzących cyrku prasowego, Chris Pine, nie praktykowało tego samego poziomu tajemnicy.

Złupić [Styles] Payne mówi w nowym wywiadzie z nim Szanowanynieumyślnie wskrzeszając niebezpiecznie przesadną retorykę (gra słów nie zamierzona) na temat tzw.SpitjetKontrowersje na Festiwalu Filmowym w Wenecji: „Harry to bardzo miły człowiek. Jestem w samolocie i wracamy z Wenecji Świetnie się bawię w samolocie i mój publicysta budzi mnie i mówi: „Musimy Sporządzanie oświadczenia o tym, co wydarzyło się w Wenecji. Pokazała mi to coś i naprawdę wyglądało to tak, jakby Harry na mnie pluł. Nie pluł na mnie”.

Chris Pine zwraca się do Harry’ego Stylesa, wypluwając plotki *co naprawdę się wydarzyło* | Wyjaśnij to | Szanowany

Niezadowolony z oczyszczenia nazwiska Stylesa z tych śliniących się zbrodni, Payne Również Dałem wyjaśnienie gwieździe pop, która była tak wyśmiewana”.Film jak filmKomentarz. Aktor podzielił się: „Myślę, że Harry pochylił się i powiedział:„ To tylko słowa, prawda? ”„ Mieliśmy mały żart. Wszyscy byliśmy jet lagami, próbując odpowiedzieć na pytania, a czasami, kiedy robisz te dziennikarskie rzeczy, twój umysł robi się pusty i zaczynasz bełkotać, więc żartowaliśmy: „To tylko słowa”. Ta ilustracja pokazuje niesamowitą hojność ducha Payne’a, który był najbardziej odkrywczym momentem wydarzenia Dusza opuściła jego ciało gdy przemawiała jego gwiazda.

„Wszystkie memy, które widziałem z moją twarzą w Wenecji, bardzo mnie rozśmieszyły” — mówi Payne, który twierdzi, że „bardzo późno podziwiał sufit Palazzo del Casinò”. Szanowany. „Czasami pytanie nie jest zbyt interesujące, a ty jesteś na zewnątrz i patrzysz w sufit, ponieważ jest naprawdę piękny”.

A co do plotek na wrogości Między Pugh a reżyserką Olivią Wilde, „Jeśli jest dramat, Był dramat. Nigdy tego nie wiedziałem i naprawdę mnie to nie obchodziło” – stwierdził Pine. „Jeśli czułem się źle, to dlatego, że witriol, jaki dostał film, był całkowicie nieproporcjonalny do tego, co był na ekranie. Broń była naturalną rzeczą, która została wciągnięta w narrację, którą ludzie chcieli zrobić, i pogarsza ją wirusowość, która może się zdarzyć w sferze Twittera. To było śmieszne.” To może być ostatnie słowo na koniec Nie przejmuj się kochanie? (Bądźmy szczerzy: prawdopodobnie nie.)

READ  Książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą w procesji pogrzebowej królowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *