Ciało osobistego szefa kuchni Obamy wyłowiono z jeziora Martha’s Vineyard

24 lipca (Reuters) – Zaginiony z jeziora w kurorcie Martha’s Vineyard w Massachusetts kurort był osobistym szefem kuchni byłego prezydenta Baracka Obamy, poinformowały władze.

45-letni Tafari Campbell był obiektem dwudniowej obławy po tym, jak w niedzielę wieczorem w Edgartown Great Pond w Edgartown Great Pond znaleziono wioślarza, który walczył pod wodą.

Był szefem kuchni w Białym Domu i przyszedł do pracy dla rodziny po tym, jak Obama zakończył swoją drugą kadencję w 2016 roku, były prezydent i jego żona Michelle Obama poinformowali w poniedziałkowym oświadczeniu.

„Tafari była ukochaną częścią naszej rodziny” – napisali Obamowie we wspólnym oświadczeniu. „Był… kreatywny i pasjonował się jedzeniem oraz umiejętnością łączenia ludzi. W następnych latach poznaliśmy go jako miłą, zabawną, niezwykle życzliwą osobę, która trochę rozjaśniła nasze życie”.

Nurkowie rozpoczęli poszukiwania Campbella w niedzielę po otrzymaniu wezwania, że ​​mężczyzna pływający na desce wiosłowej wszedł do wody i walczył przed zejściem na dno, podała policja. Już się nie podniósł.

Policja stanowa Massachusetts poinformowała, że ​​ciało Campbella zostało wydobyte z Great Pond w Edgartown w poniedziałek.

Obama powiedział, że szef kuchni pozostawił żonę Sherris i synów bliźniaków.

W chwili jej śmierci Campbell, która mieszkała w Dumfries w Wirginii, odwiedzała Martha’s Vineyard, ale Obamów tam nie było, według policji stanowej Massachusetts.

Policja poinformowała, że ​​władze prowadzą śledztwo w sprawie jego śmierci.

Reportaż Sharon Bernstein; Edycja uczty Lincolna

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

READ  Robert Saleh z pewnością będzie odrzutowcem Aarona Rodgersa; OBJ też na radarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *