CM Punk i Seth Rollins otwierają Raw od ostrej konfrontacji po Money in the Bank

Po swoim ostatnim triku na Drew McIntyre, CM Punk rozpoczął „WWE Raw”, podczas którego zwrócił się do publiczności w Ottawie i obiecał im, że McIntyre jeszcze nic nie widział. Na nieszczęście dla Punka „Szkocki wojownik” nie był jedynym, na którego wpływ miały jego działania w Money in the Punk, ponieważ Seth „Freakin’” Rollins przerwał mu, aby upewnić się, że Punk dokładnie wie, co to oznacza w przyszłości.

reklama

Rollins wyrecytował ostrzeżenie, którego udzielił Punkowi po powrocie do firmy, aby nie wtrącał się w jego sprawy, i zapytał go, dlaczego musi to zrobić, przegrywając zgodnie z warunkami meczu, co kosztowało Rollinsa jeszcze więcej szanse na zdobycie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, jeśli Damian Priest pozostanie mistrzem. Powołując się na swój niedawny wybuch, Punk dał jasno do zrozumienia, że ​​nie miał zamiaru psuć sytuacji Rollinsowi i przeprosił za to zachowanie, po czym całkowicie zmienił swoje stanowisko, mówiąc: „Ale skoro to ty, nie może mi być naprawdę przykro”.

I tak jak Punk od dawna mówił McIntyre’owi, że dopóki będzie miał powietrze w płucach, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać tytuł poza jego zasięgiem, Rollins złożył podobną obietnicę Punkowi na koniec segmentu. „Obiecuję ci to” – powiedział. „Kiedy zostaniesz oczyszczony, nie będziesz mógł nawet wymówić imienia Drew McIntyre, zanim złamię ci rękę i postawię cię z powrotem na stojaku”. Następnie przypomniał Punkowi, że działania mają konsekwencje, rzucił mikrofon i odszedł.

reklama

READ  Charlie Cox, Vincent Donofrio powracają w Marvel's Echo — The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *