Nicolas Cage broni roli w filmach VOD, aby wyjść z długów

Około 2014 roku, po Nicolas Cage Po kilku nieudanych filmach w kasie, takich jak „Uczeń czarnoksiężnika” i „Ghost Rider: Duch zemsty”, aktor zaczął stać się bezpośrednią twarzą…VOD Filmy akcji. Te role nagromadziły się w dziesiątkach jak Pojawiły się raporty Ten Cage rozwalił swoją fortunę o wartości 150 milionów dolarów, był winien IRS 6,3 miliona dolarów podatku od nieruchomości i wykonywał każdą rolę aktorską, aby wyjść z długów. Aktor niedawno wyjaśnił ten okres swojego życia w rozmowie z Magazyn GQ.

„Mam tych wszystkich wierzycieli i IRS, a ja wydaję 20 000 dolarów miesięcznie próbując wyciągnąć mamę z szpitala psychiatrycznego, a po prostu nie mogę” – powiedział Cage o swoich długach. „Wszystko działo się na raz”.

Cage powiedział, że nie chciał dojść do punktu, w którym musiałby złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości, nawet jeśli ludzie w jego życiu mówili mu, że to konieczne. Tu przydała się niekończąca się seria filmów VOD z Cage’em, mimo że zdobywca Oscara utrzymywał, że nigdy nie przyjął roli, w którą nie wierzył – nawet jeśli ta rola pomaga mu uniknąć bankructwa.

„Kiedy kręciłem cztery filmy rocznie, jeden po drugim, wciąż musiałem znaleźć w nich coś, aby móc dać z siebie wszystko” – powiedział Cage. „Nie działały, wszystkie. Niektóre były świetne, jak Mandy, ale niektóre nie. Ale nigdy do niego nie dzwoniłem. Więc jeśli jest jakieś nieporozumienie, to jest. Po prostu to robiłem i nie obchodziło mnie to . Dbałem.”

Według GQ, Cage „oficjalnie zakończył spłacanie wszystkich swoich długów” półtora roku temu po tym, jak zapisał się do udziału w „Nie do zniesienia ciężar talentu. Film, w którym wystąpił Cage jako fikcyjna wersja samego siebie, zadebiutował na SXSW Film Festival i zebrał dobre recenzje.Cage powiedział, że musi przejść na filmy wideo na żądanie, ponieważ „telefon przestał dzwonić” pokazami filmów studyjnych.

READ  Drake nazywa męża Sereny Williams „Grupą” na nowym albumie, odpowiada Alexis

„To było jak:„ Co masz na myśli, że nie robimy National Treasure 3?” Minęło 14 lat. Powiedział Cage. „Cóż, „Uczeń czarnoksiężnika” nie działał, „Ghost Rider” tak naprawdę nie sprzedawał biletów. I „Drive Angry”, które po prostu pojawiało się i znikało”.

Cage powiedział, że „National Treasure 3” jest jeszcze daleko, ale aktor lubi pozostać na swojej niezależnej ścieżce. Powiedział: „Lubię robić filmy takie jak Świnia i Opuszczanie Las Vegas bardziej niż robić filmy takie jak Skarb narodowy”. Chociaż Cage nie wdawał się w szczegóły, zasugerował, że Disney zostawił go w prochu podczas upadku jego kariery jako jeden z powodów Brak trzeciego filmu zatytułowanego „Skarb narodowy”.

„Kiedy łagodnie mówię o przyjaciołach w Hollywood, nie mówię o nich [‘National Treasure’ producer] – Jerry Bruckheimer – powiedział Cage. „Mówię o Disneyu. Są jak liniowiec oceaniczny. Kiedy już lecą w określonym kierunku, trzeba zdobyć milion holowników, żeby spróbować ponownie zakręcić”.

udaj się do Strona GQ Aby przeczytać cały profil Cage’a. Spektakl „Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu” rozpocznie się 22 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *