Osiem nagród nie będzie transmitowanych na żywo w tym roku (na wyłączność) — The Hollywood Reporter

Wiele z 23 kategorii, które zostały zaprezentowane na żywo w ciągu ostatniego roku 93 Oskary Telewizja nie będzie pokazywana na żywo podczas 94. Oscarów 27 marca, Hollywoodzki reporter Uczyć się.

W ruchu, który już wywołał napięcie w kierownictwie akademii, ale prawdopodobnie został dobrze przyjęty przez opinię publiczną, złożono oferty i przyjęto osiem. Nagrody Krótki film dokumentalny, montaż filmu, charakteryzacja/fryzjerstwo, oryginalna ścieżka dźwiękowa, projekt produkcji, krótka animacja, krótka akcja na żywo i narracja – odbędą się w Dolby Theatre na godzinę przed rozpoczęciem transmisji na żywo, a następnie zostaną nagrane i zmontowane dla kolejną transmisję na żywo, która jest wariantem kontrowersyjnego podejścia przyjętego po raz pierwszy, a następnie porzuconego przez Akademię w 2018 roku (podobnym modelem są nagrody Tony).

Akademia odmówiła komentarza.

Ten ruch ma miejsce niecały rok później Najniższe Oskary, jakie kiedykolwiek wyemitowano Wywołało to ogromną konsternację w szeregach długoletniego partnera telewizyjnego akademii, ABC, który posiada wyłączne prawa do transmisji uroczystości. Do 2028A opłaty, z których finansowana jest działalność Akademii, są znaczne.

Większość widzów jest zainteresowana tylko sześcioma najważniejszymi kategoriami Oscara – Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepszy aktor drugoplanowy i Najlepsza aktorka drugoplanowa – jeśli tak jest. Jednak Akademia zawsze czuła presję, by wręczyć na antenie wszystkie swoje konkurencyjne Nagrody Akademii w celu utrzymania pokoju w Radzie Regentów, w skład której wchodzą przedstawiciele 17 oddziałów Akademii, z których większość ma co najmniej jedną nagrodę honorującą osoby z zawód, który wykonują i chcą ich członkowie. Traktowani są jak aktorzy, reżyserzy i producenci.

akademia Zapowiedziany w sierpniu 2018 r. Kilka nagród zostanie wręczonych na żywo podczas 91. Oscarów, ale ogromny sprzeciw branży spowodował, że organizacja wycofała się z ruchu.

Regina HallA Amy Schumer A Wanda Sykes być grupa do hosta 94. ceremonia wręczenia Oscarów.

READ  Fani pragną odlotowych zdjęć Christiny Hendricks w bieliźnie

* * *

AKTUALIZACJA: To jest wiadomość, którą Akademia właśnie wysłała swoim członkom…

Szanowni Koledzy, Członkowie Akademii,

Cieszymy się, że możemy zaprezentować 94tak Nagrody Akademii, które honorują tegoroczne osiągnięcia w dziedzinie filmów, są transmitowane i zapewniają nieograniczoną rozrywkę naszej światowej publiczności miłośników kina. Po uważnym wysłuchaniu opinii i sugestii od naszej społeczności filmowej, naszego partnera sieciowego i wszystkich tych, którzy kochają Oscary, stało się jasne, że musimy podjąć pewne decyzje dotyczące transmisji, które byłyby w najlepszym interesie przyszłości naszego programu i naszego. organizacja.

Decydując o tym, jak wyprodukować Oscary, rozumiemy, że jest to program telewizyjny na żywo i musimy traktować priorytetowo widownię telewizyjną, aby zwiększyć interakcję z widzami oraz zachować żywotność, ruch i trafność programu. Od pewnego czasu jest to ważny punkt dyskusji. Robimy to, pamiętając jednocześnie, jak ważne jest, aby nasi kandydaci mieli doświadczenie jedyne w swoim rodzaju.

Aby zapewnić widzom więcej czasu i możliwości na rozrywkę i zaangażowanie poprzez komedie, numery muzyczne, pakiety klipów filmowych i hołdy filmowe, nastąpi zmiana w produkcji spektaklu. Producenci tegorocznego programu i kierownictwo Akademii, nadzorowane nad rozdaniem Oscarów, podjęli decyzję, przy poparciu ze strony funkcjonariuszy i Komitetu Nagród, że każda kategoria nagród powinna być pokazywana w telewizji, chociaż początkowo zostanie wręczonych osiem nagród. Dolby Theater na godzinę przed rozpoczęciem transmisji na żywo.

oni będą nie Prezentowana jest na premierze ani na czerwonym dywanie, jak niektórzy przewidywali. Zamiast tego osobista ceremonia w Dolby Theatre rozpocznie się godzinę wcześniej, aby zaprezentować osiem kategorii nagród przed rozpoczęciem transmisji telewizyjnej na żywo. Prezentacje te zostaną następnie zmontowane przez nasze zespoły kreatywne i produkcyjne i zostaną płynnie zintegrowane z programem telewizyjnym na żywo.

Dla jasności wszyscy nominowani we WSZYSTKICH kategoriach zostaną wyłonieni na żywo, a listy akceptacyjne wszystkich zwycięzców zostaną pokazane na żywo. Każdy nagradzany filmowiec i artysta w każdej kategorii nadal będzie świętował zasłużony świąteczny „moment Oscara” na scenie Dolby, stawiając czoła wściekłej publiczności.

READ  Royals na żywo: serial Netflix Harry'ego i Meghan zostanie wyemitowany „w przyszłym miesiącu” w wielkim hicie | Królewski | Aktualności

Dla widzów w domu przepływ programu się nie zmienia, chociaż dzięki temu nowemu rytmowi stanie się mocniejszy i potężniejszy, a transmisja na żywo – tak, z kategorią Best Picture – powinna zakończyć się po trzech godzinach.

W tym roku kategorie wprowadzone we wczesnych godzinach wieczornych, a później pokazywane w transmisji na żywo to alfabetycznie: dokument (krótki temat), montaż filmowy, charakteryzacja i fryzura, muzyka (oryginalna partytura), scenografia i film krótkometrażowy. Film (animacja) , film krótkometrażowy (akcja na żywo) i audio.

Kategorie, które będą prezentowane na żywo w tegorocznej transmisji to w kolejności alfabetycznej: Aktor w roli pierwszoplanowej, Aktor w roli drugoplanowej, Aktorka w roli drugoplanowej, Aktorka w roli drugoplanowej, Film animowany, Najlepszy film, Zdjęcia, Kostiumografia, Reżyseria , Dokument (film fabularny, międzynarodowy film fabularny, muzyka (piosenka oryginalna), efekty wizualne, pisanie (scenariusz adaptowany) i pisanie (scenariusz oryginalny).

Rozumiemy, że tego typu zmiany mogą budzić obawy co do uczciwości i prosimy o zrozumienie, że naszym celem jest znalezienie równowagi, w której nominowani, zwycięzcy, członkowie i widzowie będą mieli satysfakcjonujące wrażenia z oglądania. W przyszłości będziemy oceniać tę zmianę i nadal szukać dodatkowych sposobów, aby nasz program był ciekawszy i bardziej ekscytujący dla wszystkich uczestników, zarówno w Dolby Theater, jak i podczas oglądania w domu.

Każda gałąź Akademii i kategoria nagród jest nieodzowna dla sukcesu każdego filmu i kluczowa dla branży. Naszym wyzwaniem i celem jest stworzenie ekscytującego, usprawnionego pokazu Oscara bez poświęcania dobrze ugruntowanych podstaw naszej organizacji. Dziękujemy za zrozumienie i będziemy wdzięczni za niezachwiane wsparcie.

Z poważaniem,

Dawid Rubin

Prezydent Akademii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *