Palo Alto Networks, Mosaic i więcej

Tablice przed siedzibą główną Palo Alto Networks w Santa Clara w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych w czwartek 13 maja 2021 r.

David Paul Morris | Bloomberg | Obrazy Getty

Sprawdź firmy, które trafiają na nagłówki gazet w handlu po godzinach:

Sieci Palo Alto – Akcje firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem wzrosły o 6% podczas wtorkowego wydłużonego handlu po raporcie zysków Palo Alto za drugi kwartał. Firma zarobiła 1,74 USD na akcję, wyłączając 1,32 mld USD przychodów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv oczekiwali 1,65 USD na akcję przy przychodach w wysokości 1,28 mld USD.

zasoby terenowe Range Resources skoczył o ponad 5% w następstwie wyników firmy za czwarty kwartał. Firma energetyczna zarobiła 96 centów na akcję bez pozycji, przy przychodach w wysokości 1,57 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez StreetAccount spodziewali się, że firma zarobi 97 centów na akcję.

Galaktyka Panny – Akcje firmy kosmicznej wzrosły o ponad 3% po tym, jak Virgin Galactic odnotowała mniejszą niż oczekiwano stratę w czwartym kwartale. Firma straciła 31 centów na akcję, w porównaniu z 35% oczekiwaniami analityków strat ankietowanych przez Refinitiv. Dochody jednak spartaczyły szacunki. Firma odnotowała sprzedaż na poziomie 141 milionów dolarów, podczas gdy Wall Street spodziewała się 300 milionów dolarów.

mozaika Akcje Mosaic spadły o ponad 6% po ostatnim raporcie zysków firmy. Mosaic odnotował zysk w wysokości 1,95 USD na akcję, z wyłączeniem pozycji o przychodach 3,84 mld USD. Analitycy ankietowani przez StreetAccount spodziewali się, że firma wygeneruje 1,97 USD na akcję przy przychodach w wysokości 3,9 mld USD.

READ  Stellantis ujawnia pierwszego elektrycznego jeepa, mówi, że pickup Ram EV będzie „najlepszy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *