CM Punk wyjaśnia, dlaczego strona Adama została wywołana w AEW Dynamite

a Finałowy odcinek „AEW Dynamite” Zobacz, jak CM Punk nazywa stronę Adama „Wisielec”, podczas gdy były mistrz świata wagi ciężkiej nie był obecny. Kolejne raporty zgłoszone że Punk zaczął pracować dla siebie, podczas gdy prezes AEW Tony Khan potwierdził, że są tacy Za kulisami napięcie między Punkiem a Page. Od tego czasu Punk podjął promocję, twierdząc, że była spontaniczna.

nie piszę rzeczy [down ahead of time]; Tylko mówię – powiedział Punk.Sport ilustrowany. „To jedna z największych rzeczy, których brakuje profesjonalnemu wrestlingowi. Pozwala ludziom wyjść i porozmawiać, jeśli wiedzą, co robią. To może być magia. Punk dodał, że jego głównym celem jako składu AEW jest „sprawianie, że ludzie chcą zobaczyć, co stanie się dalej”, bez względu na to, jak się tam dostaną. Próbuję sprzedawać bilety na transmisje na żywo”.

Dla postaci tak polaryzującej jak Punk media społecznościowe mogą być polem bitwy dla jego fanów, hejterów i tych obojętnych. „Twitter to grupa ludzi, których tak naprawdę nie obchodzi, co myślisz” – dodał. „Chcą znaleźć ludzi o podobnych poglądach, którzy podzielają ich światopogląd. Staram się opowiadać historie, sprzedawać bilety i nakłaniać ludzi do dostrajania się do dynamitu”.

Jednak bez względu na to, co krytycy mogą powiedzieć w mediach społecznościowych, Punk koncentruje się na tym Statystyki stojące za jego powrotem Do profesjonalnych zapasów. Uważa, że ​​po udanym pierwszym roku w AEW istnieje „punkt odniesienia do zbudowania”. „To sprawia, że ​​drugi rok jest bardziej ekscytujący. Widząc, że wszystkie wskaźniki pracy rosną, dlatego przyjechałem tutaj”.

READ  Kate, księżna Walii: Dlaczego członkowie rodziny królewskiej stali się centrum teorii spiskowych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *