Filmowiec Mandy Panos Cosmatos stawia na sci-fi fantasy Nekrokosm (ekskluzywny) – The Hollywood Reporter

Panos Cosmatos nie rzuca się w oczy, odkąd nakręcił swój ostatni film, Mandyhit-niespodzianka z Nicolasem Cage’em w roli głównej, wydany w 2018 roku.

Reżyser powraca teraz z nowym polecanym projektem, spotyka się z producentem XYZ Films i po raz pierwszy współpracuje z 24firma produkcyjno-dystrybucyjna prowadzona przez artystów, która rozpycha koperty.

pod tytulem nekrokosmosProjekt jest projektem science fiction autorstwa Megan Hwang.rówieśnik) Pisząc scenariusz swojej historii ona i Cosmatos. Kosmaty pokierują.

nekrokosmosLogiczny dyskurs jest utrzymywany w tajemnicy, ale jest opisywany jako „koszmar fantasy” osadzony głęboko w obcej galaktyce, w której dwoje kochanków zostaje rozdartych na strzępy, próbując przetrwać podstępną inwazję.

A24 będzie produkowany u boku Nate’a Bolotina z XYZ Films. A24 będzie również finansować i obsługiwać wersję globalną.

Huang ma pewne doświadczenie w kontaktach z odległymi ludźmi, będąc częścią zespołu pisarskiego rówieśnikStarz, równoległy skok ze szpiegostwa, z udziałem J.K. Simmonsa. Występowała także w nadchodzącej serii FX, szoguni współautorem nadchodzącej funkcji Justina Chun Jamujaya.

XYZ, producent, finansista i grupa sprzedaży w przestrzeni gatunkowej, ma film akcji zniszczenieWyreżyserowany przez Garetha Evansa, z udziałem Toma Hardy’ego i Foresta Whitakera, w pudełku dla Netflix. Firma nawiązała współpracę z firmą Cosmatos w zakresie sprzedaży i dystrybucji jego pierwszego filmu, horroru science fiction Poza czarną tęcząw 2010

Cosmatos i XYZ spotykają się ponownie na produkcji i sprzedaży Mandy Kontynuacja, która zajęła osiem lat. Film, thriller o zemście, horror, miał premierę na Sundance w 2018 roku i został wydany w kinach we wrześniu tego roku przez RLJ Entertainment. Film okazał się zaskakującym sukcesem i był profesjonalnym odrodzeniem Cage’a, który w tym czasie pracował nad serią zapomnianych, niskobudżetowych filmów akcji. Zarówno Cage, jak i Cosmatos cieszą się niemal powszechnym uznaniem.

Kiedy rozważał swój następny film, Banos poświęcił czas na poprowadzenie odcinka Guillermo Del Torosa Gabinet ciekawości dla Netflix i jest w fazie postprodukcji.

READ  Adele ucisza homofobicznego Hecklera dwoma palącymi pytaniami

A24 zawiera obecnie popularny horror Ti West, x, w teatrach. Firma za zeszły rok zielony rycerz A Tragedia Makbeta Next ma wiele wydłużonych osi czasu Wszystko wszędzie na raz, W roli głównej Michelle YeohW kinach w piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *