Nvidia, Logitech, Nikola, Uber i nie tylko

Prezes i dyrektor generalny NVIDIA Jen-Hsun Huang

Robert Galbraith | Reuters

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

Strona główna KB Akcje producenta domów spadły w południe o 5% po tym, jak stracił on szczyty i dołki wyników kwartalnych. KB Home odnotował zysk w wysokości 1,47 USD na akcję przy przychodach w wysokości około 1,40 miliarda USD. Według Refinitiv, Wall Street spodziewa się zysku w wysokości 1,56 USD na akcję przy przychodach w wysokości 1,50 miliarda USD.

Mikołaj Akcje firmy produkującej samochody elektryczne wzrosły o 3,6%. Spółka Rozpoczęła się produkcja elektrycznej wersji akumulatora półciężarówki Tre w fabryce w Coolidge w Arizonie.

NVIDIAA Korporacja intelektualna Akcje obu firm pojawiły się w południe po doniesieniach, że Nvidia może rozważyć zakup chipów komputerowych od Intela, według dla Bloomberga. Ponadto, dyrektor generalny firmy Intel, Pat Gelsinger, nakłaniał przedstawicieli rządu USA do wspierania ustawodawstwa mającego na celu pomoc w produkcji półprzewodników. Akcje Nvidii wzrosły o 8,4%, a akcje Intela o 5,4%.

Jim Stop Akcje firmy zajmującej się grami wideo spadły o 5% po siedmiodniowej passie. Akcje wzrosły w środę o 14 procent po prezydencie Ryanie Cohen Kupiłem ponad 100 000 akcji Podniósł swoją stawkę do 11,9%.

stalowa obudowa – Akcje producenta mebli biurowych spadły o ponad 7% do południa. Firma odnotowała nieoczekiwaną stratę w zeszłym kwartale, mimo że przychody przekroczyły oczekiwania. Steelkes przytoczył kwestie związane z łańcuchem dostaw i presję inflacyjną.

Logitech Akcje producenta komputerowych urządzeń peryferyjnych wzrosły o 6,4% po Bank of America Zacząłem opisywać firmę Z oceną kupna. Chociaż akcje spadły w tym roku o około 13%, analityk Logitech powiedział, że jest to „zbyt tanie, by je zignorować”.

aplikacja internetowa Cena akcji firmy chmurowej spadła o 2,2% w handlu popołudniowym. Analitycy Bank of America w czwartek obniżył ocenę firmy Do neutralności od kupowania, mówiąc, że NetApp ma tutaj ograniczony wzrost.

READ  „Prowadzenie Twittera jest trudne” – Deadline

Uber Akcje spółki współdzielącej przejazdy wzrosły o prawie 4% po wiadomości o porozumieniu Taxi Advantage w Nowym Jorku w sprawie jego stosowania. Dzięki umowie Uber będzie współpracował z aplikacjami do wezwania taksówek Curb i Creative Mobile Technologies.

Klify Cleveland Akcje firmy wzrosły w południe o prawie 10%, ponieważ globalny niedobór stali pobudził zainteresowanie producentem.

Wolność globalna – Akcje europejskich firm telekomunikacyjnych wzrosły o 1,7% po Credit Suisse aktualizacja inwentarza wyróżniać się od neutralnego. Firma napisała w notatce, że „pęd zmienia się” na Liberty.

Do raportu przyczynili się Margaret Fitzgerald z CNBC, Yoon Lee, Tanaya Machel, Jesse Pound i Samantha Soobin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *