Co należy przygotować przed pierwszym sezonem

Diablo IVPierwszy sezon Blizzarda nadejdzie 20 lipca, a wraz z nim nowa era dla najnowszego ARPG Blizzarda. Każdy nowy sezon będzie wymagał zupełnie nowej postaci, z mnóstwem nowych wyzwań i wrogów. Sezony nie są nowością w serii, ale sposób, w jaki są realizowane jako część Diablo IVElementy usługi na żywo sprawiają, że jest tutaj zupełnie inaczej.

Najnowsza część trwającej serii legendarnych gier RPG akcji, Diablo IV Jest to zawsze dostępna gra online, która ma wiele funkcji, których oczekujemy od nowoczesnych gier usługowych na żywo, takich jak przepustka bojowa i sklep z kosmetykami. Te monetyzowane funkcje nie były pozbawione kontrowersji, a czas pokaże, czy naprawdę wzbogacą Twój profil Diablo ekspertyza. Na razie tyle o nim wiemy Diablo IVSezon pierwszy: sezon złośliwych.

postacie sezonowe

W krótkim filmie Blizzard wyjaśnił, w jaki sposób sezonowa struktura Diablo IV A nowe postacie, które stworzysz, będą działać w każdym sezonie.

Blizzard / Diablo

Jak wspomniano w filmie, będziesz musiał tworzyć nowe postacie, aby poradzić sobie z każdym nowym sezonem (twoje istniejące postacie pozostaną nienaruszone i będą doskonale grywalne w głównej grze). Postacie niesezonowe istnieją w „Wiecznym Świecie”, podczas gdy przygody postaci sezonowych mają miejsce w odpowiednio nazwanym „Świacie Sezonowym”. Jak zauważa Blizzard, po zakończeniu sezonu twoja sezonowa postać przeniesie się do Wiecznego Królestwa, gdzie będziesz mógł dalej grać do woli.

W krótkim omówieniu pokazano również niektóre opcje rozgrywki. Podobnie jak w normalnej rozgrywce, będziesz mieć wybór trybu hardcore (permadeath) i pominięcia kampanii. Jak radzi film, musisz raz ukończyć kampanię dowolną postacią w wiecznym świecie, zanim zostanie zwinięty znaczek sezonowy. Wygląda na to, że możesz grać w kampanię jako postać sezonowa, jeśli chcesz, ale nie zaczniesz uzyskiwać dostępu do rzeczywistych treści sezonowych, dopóki przynajmniej raz nie wygnasz Lilith.

READ  Potwierdzono remake Metal Gear Solid 3, który pojawi się na PS5

Jedna potencjalna komplikacja: w grze jest tylko 10 miejsc na postacie. To może nie być duży problem w tej chwili w pierwszych dniach Diablo IVale zastanawia nas, co się stanie, gdy te sezony zaczną się sumować.

Kotaku Skontaktuj się z firmą Blizzard, aby uzyskać informacje na temat miejsc na postacie.

Podobnie jak w przypadku tworzenia nowego Wiecznego, progresja pojemności mikstur i premie z posągów Lilith i innych trwających odblokowań przenoszą się na nową postać, więc nie będziesz nadrabiać zaległości co sezon.

Ale co dokładnie jest w tym konkretnym sezonie i jakiego rodzaju rzeczy Blizzard rzuca tutaj, abyś mógł się nimi bawić?

Diablo IV: złośliwy sezon 101

Weźmy narrację. A jaki jest lepszy sposób na zrobienie tego niż weryfikacja Diablo IVZwiastun sezonu jest tutaj:

Blizzard / Diablo

Diablo IVPierwszy sezon Wprowadzi zupełnie nowych skorumpowanych złoczyńców, których możesz zabrać do bitwy. Nazywa się je podstępnymi potworami i zmierzysz się z nimi w nowej misji.

Złośliwy dzieli się na dwie formy: częściowo skorumpowany i całkowicie skorumpowany. Złośliwe serca będziesz zbierać z częściowo uszkodzonych i używać ich w rytuałach z przedmiotem, który zdobędziesz z głównego zadania sezonu. Rytuał sprawi, że zabita istota pojawi się ponownie jako w pełni zepsuty wróg, którego pokonasz, aby zdobyć nowy podstępny zrzut, który możesz odblokować w podobnych miejscach na klejnoty. Wygląda na to, że załatwił to od razu, poskładał, przygotował ten mod i możesz być pewien, że podamy szczegóły, gdy Season of the Malignant wystartuje jeszcze w tym miesiącu.

Ale są nie tylko nowi wrogowie. Insidious Tunnels to powtarzalne lochy pełne okrutnych potworów do przegryzienia, a także nowa walka z bossem: Varshan the Expendable.

Co zawiera ta przepustka bojowa?

Jeśli obecnie grasz w jakąkolwiek grę serwisową na żywo z przepustką bojową, Diablo IVBędzie wyglądać bardzo podobnie. Są darmowe bonusy dla tych, którzy nie zdecydują się na przepustkę bojową premium, i mnóstwo fajnych rzeczy dla tych, którzy wydadzą trochę gotówki.

READ  Recenzja Asus Zenbook S 13 OLED: alternatywa dla MacBooka Air

No właśnie, ile to coś kosztuje?

Chociaż istnieje 27 darmowych poziomów do gry, istnieje ponad 60 poziomów, na które będziesz musiał wydać pieniądze, aby czerpać nagrody. Oczywiście, aby kupić przepustkę bojową, musisz kupić walutę premium. Poświęćmy chwilę na westchnienie. To nigdy nie jest oczywiste, prawda? Cóż, oto zestawienie kosztów. Masz dwie opcje: Premium, która kosztuje 1000 Platyny (10 USD) i Accelerated, za 2800 USD (24,99 USD). Jak można się spodziewać, Accelerated pozwala przeskoczyć do 20 poziomów w przepustce bitewnej i zdobyć ekskluzywną emotkę. Pojedynczy pominięcie kosztuje 200 platyny.

Platyna jest dostępna w następujących pakietach:

  • 200 platyn: 2 dolary
  • 500 Platyny: 5 USD
  • 1000 Platyny: 10 USD
  • 2800 Platyny: 25 USD
  • 5700 Platyny: 50 USD
  • 11500 Platyny: 100 USD

Uwaga: jeśli kupiłeś Cyfrową Edycję Deluxe lub Ultimate, masz już przepustkę, ale musisz ją zrealizować w sklepie w sekcji Sezony.

Jak przechodzisz przez Przepustkę Bitewną?

Grając przez cały sezon, otrzymasz „Usługę” ze standardowej wydajności Diablo Rzeczy: zabij gówno i quest. Sezon zawiera również cele, które są zawarte w „Podróży sezonowej”.

Wyświetlany jest zrzut ekranu menu wyzwań sezonowych Diablo IV.

zdjęcie: Zamieć

W miarę postępów w przepustce bitewnej zdobędziesz „Tlące się popioły”, które zapewnią premie postaciom sezonowym (i tylko sezonowym).

Wszystko, co musisz zrobić wcześniej Diablo IV: sezon złośliwy

Cóż, jesteś gotowy, aby stawić czoła tym nowym zagrożeniom na żywo 20 lipca. Co powinieneś zrobić?

Po pierwsze, jak wspomniałem wcześniej: ukończ tę kampanię! Pozwoli ci to pominąć całą historię pokonania Lilith i przejść od razu do nowej zawartości nową postacią.

Po drugie, zabierz się do pracy, odblokowując dodatkowe miejsca na mikstury i dodatkowe punkty umiejętności. Zostanie to przeniesione na twoją nową sezonową postać.

Czytaj więcej: Diablo IV: Trzy kadłuby Go-To Druid, które zmiażdżą wszystko

Po trzecie, zastanów się, kto będzie twoją pierwszą sezonową postacią. Możesz chcieć się wymeldować Nasz przewodnik dla kapłanów na poziomach 1-50 z trzema różnymi konfiguracjami. Możesz też obejrzeć ten film szczegółowo opisujący naszą konstrukcję Bearbendera, jeśli chcesz spróbować czegoś innego:

Diablo IV — budowa zginacza niedźwiedzi

Diablo IV — budowa zginacza niedźwiedzi

Zegar tyka, kiedy zaczyna się sezon, więc im lepszy masz plan rozliczeniowy i tym więcej rozumiesz Diablo IVIch złożone systemy, tym lepiej. Dla tego, Sprawdź nasz przewodnik po szesnastu rzeczach Diablo IV nie powiem ciI 29 wskazówek, jak stać się lepszym Diablo Graćr i co Ustawienia, które powinieneś rozważyć.

Diablo IV: Sezon Podstępnych Startuje 20 lipca. Już zakończ tę kampanię! (Nawiasem mówiąc, to ja krzyczę do siebie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *