Colin Morikawa, Jordan Spieth wśród Davis Love III, który zapełnił listę skumulowaną US Presidents Cup

Nie będzie to najwyżej oceniana drużyna piłkarska Alabamy grająca u siebie w Akron, ale amerykańskie osobistości będą faworytami do pokonania reprezentanta po raz dziewiąty z rzędu w Presidents Cup w ciągu dwóch tygodni.

Kapitan drużyny USA Davis Miłość III Uzupełnił listę pozostałych graczy w środę sześcioma z 26 najlepszych graczy w światowych rankingach golfa: Colin MorikawaA Jordan SpiethA Billy HorschelA Cameron YoungA Max Homa A Kevin Kissner.

Będą golfistą numer 1 na świecie Scotty SchefflerA Patryk CantlayA Xander ShaveliA Justin ThomasA Sam Burns A Tony Vino W drużynie USA.

Będzie to najmłodsza drużyna USA w historii President’s Cup, ze średnią wieku 29,6 lat. Presidents Cup zaplanowano na 22-25 września w klubie Quail Hollow w Charlotte w Północnej Karolinie.

Chociaż drużyna z USA byłaby faworytem, ​​Love powiedział, że będą musieli dobrze grać pod presją.

„Nadal będzie to ten stadion, ta pierwsza koszulka, amerykańskie flagi i „Go USA” – powiedział Love – „To ich 12-osobowa drużyna, która nigdy wcześniej nie grała razem. Chcą wygrać dla tej drużyny. Nie sądzę, że musimy dużo przekazywać wiadomości ani motywować. Jasne, wcale nie chcesz być w przegranej drużynie.

Najwyżej sklasyfikowani gracze w międzynarodowej drużynie to Japończycy Hideki Matsuyama I Korea Południowa Songjae Im, które mają odpowiednio 16 i 18 lat. Dwie gwiazdy czekały na międzynarodowy zespół, Australia Cameron Smith i Chile Joaquin Niemannniekwalifikujące się do dołączenia do drużyny po ucieczce na pole golfowe LIV.

„W pełni rozumiemy górę przed nami: to prawdopodobnie najlepsza amerykańska drużyna, jaką kiedykolwiek zgromadzono, jeśli spojrzysz na nich na papierze z ich osiągnięciami i ich światowymi rankingami” – kapitan drużyny międzynarodowej Trevor Immelman powiedział wtorek.

Średni światowy ranking drużyny USA to 11,8; Międzynarodowy zespół to 48,8. Drużyna USA składa się z pięciu z 10 najlepszych graczy na świecie i 11 z 20 najlepszych graczy. Reprezentacja międzynarodowa nie ma 10 najlepszych graczy i dwóch najlepszych 20 graczy.

READ  Jeff McNeil zgadza się na przedłużenie z Mets

„Trevor będzie miał zespół, który ma na swoich barkach chip, który jest podekscytowany i chce udowodnić, że nadal może konkurować” – powiedział Love. „Musimy być ostrożni. Z pewnością ci faceci nie zabiorą jej na leżąco.”

Miłość w zasadzie podążała za scenariuszem, dokonując wyborów kapitana po przegranej Czy Zlatorisktóry zajął siódme miejsce w klasyfikacji Presidents Cup z powodu kontuzji pleców, która spowodowała, że ​​opuścił ostatnią rundę sezonu. Spieth, Morikawa, Homa, Horschel i Young zajęli w tabeli miejsca od ósmego do dwunastego, a Kesner, weteran i specjalista od meczów, zajął piętnaste.

Tom Hogg A JT Boston Wyprzedzili Kissnera w klasyfikacji Presidents Cup, ale nie zostali wybrani do zespołu.

38-letni Kessner wygrał WGC-Dell Technologies Match Play w 2019 roku i był wicemistrzem w 2018 i tym sezonie, kiedy przegrał z Schefflerem w finale. Kesner wygrał 2:0-2 i zdobył trzy punkty w swoim jedynym poprzednim występie w Presidents Cup, w Liberty National Golf Club w New Jersey w 2017 roku. Jest uważany za jedną z najlepszych rakiet na świecie i zajął siódme miejsce w PGA 2017 Mistrzostwa odbyły się w Przepiórczym Hollow.

Schaeffler, Morikawa, Burns, Hurschel, Young i Homa jako pierwsi pojawili się na Presidents Cup. Schaeffler i Morikawa rywalizowali w amerykańskiej drużynie, która zmiażdżyła Europę 19-9 w Ryder Cup 2021 w Wesling Straits.

Podczas gdy Stany Zjednoczone tradycyjnie walczyły w Ryder Cup, wygrały 11 z ostatnich 13 pucharów prezydentów i tylko raz przegrały 20 x 11 w Melbourne w Australii w 1998 roku. Drużyny zremisowały 17-17 w George w RPA, w 2003.

za kapitanem drewno tygrysaDrużyna USA wygrała 16-14 w Melbourne w ostatnim Presidents Cup w 2019 roku.

„To, co robimy w Presidents Cup lepiej niż w Ryder Cup, to to, że nie boimy się przegrać ani wątpliwości w naszych głowach” – powiedział Loew. „Weszliśmy z dużą pewnością siebie i musimy utrzymać ten impet. Było trochę bliżej, niż chcieliśmy ostatnim razem w Australii”.

READ  Pierwsza kobieta w Tour de France, która pogrążyła się w nieładzie po spiętrzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *