Najnowsza aktualizacja PS5 wreszcie dodaje foldery z grami

Czarny PS5 DualSense wiszący na tle międzygwiezdnym.

obrazek: Sony

Dopinguj graczy z zamiłowaniem do organizacji: możesz wreszcie kategoryzować gry PS5 w niestandardowych folderach. Nowa funkcja jest częścią Najnowsza aktualizacja oprogramowania Jest wyposażony w obsługę rozdzielczości 1440p i kilka drobnych ulepszeń jakości życia.

Nowa aktualizacja oprogramowania systemowego PS5 została uruchomiona dzisiaj i dodaje funkcje, które zostały wcześniej ujawnione w testach beta latem. Teraz, gdy test jest zakończony, wszyscy będą się nim cieszyć.

Oto wszystkie najważniejsze informacje Z bloga PlayStation:

  • Wyjście wideo HDMI 1440p na telewizorach i monitorach, które to obsługują
  • Foldery lub, jak nazywa je Sony, „listy gier”
  • Przeszukuj YouTube za pomocą poleceń głosowych
  • Uruchom grę zdalną bezpośrednio w aplikacji PS
  • Możliwość wysyłania próśb o udostępnienie znajomym
  • Powiadomienia ułatwiające dołączanie do gier znajomych niż czat grupowy

Zrzut ekranu Biblioteki gier PS5 pokazuje listę nowych gier poświęconych Call of Duty.

zrzut ekranu: Sony / Kotaku

Ten ostatni jest większy, niż się wydaje. Mniej więcej 90 procent czasu, kiedy dołączam do czatu grupowego z kimś, to bawi się z nim losA Liga Rakietowa, czy coś innego, a uproszczenie tego procesu byłoby dobrym plusem. Ponadto, dla małej, ale oddanej grupy ludzi, którzy grają na PS5 na monitorach do gier 1440p, miło jest w końcu móc w pełni wykorzystać tę konfigurację.

Ale tak naprawdę jestem tutaj, aby świętować tomy. Moje PS4 zajęło mi trzy lata, aby w końcu je zdobyć, a po tym czasie w końcu udało mi się uporządkować moje rosnące zaległości w coś, co miało sens i było o wiele łatwiejsze. Byłem więc bardziej niż zaskoczony i zaskoczony, że plik PS5 wydane bez niegoprzywrócił mnie do punktu wyjścia pomimo wstecznej kompatybilności, co znacznie zwiększyło rozmiar biblioteki uruchamiania.

Nie najdłużej! Gdyby tylko Sony znalazło sposób na zrobienie własnego PS5 Nie krzycz na mnie za nieumiejętne zamknięcie systemu za każdym razem, gdy system ulegnie awarii lub zostanie rozłączony.

READ  Pokemon Scarlett i Violet pojawią się na Switchu jeszcze w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *