Głosowanie w Baseball Hall of Fame 2023: 11 wskazówek, w tym nadzieja dla Carlosa Beltrána i Todda Hiltona

Ujawniono wyniki głosowania BBWAA Baseball Hall of Fame 2023 Scott Rollin jest teraz Hall of FamePo otrzymaniu 76,3% głosów. Poniżej znajdują się pełne wyniki z oficjalnymi procentami głosów. Gracze potrzebowali 75 procent głosów, aby tak się stało, i co najmniej pięciu procent głosów, aby pozostać na karcie do głosowania przez następny rok, do 10 lat.

Zagłębmy się w najważniejsze dania na wynos z sezonu Hall of Fame.

1. W rzeczywistości jest to klasa dwuosobowa

Pierwszy, Komitet Ery Współczesnej wybrał Freda McGriffa. Ceremonia Hall of Fame, aby uhonorować dwóch graczy, odbędzie się latem przyszłego roku. McGriff ma 59 lat, a Rollin 47. Obaj grali z kilkoma zespołami i powinno to być zabawne weekendowe wydarzenie.

2. Sprawa Rollina może dać nam nadzieję

W 2018 roku w jeszcze bardziej zatłoczonej ankiecie Rolen otrzymał zaledwie 10,2% głosów. Ale gdy karty do głosowania wyczyściły się na przestrzeni lat, kiedy Hall of Famers został wprowadzony, a sławni gracze odeszli, miejsca na kartach do głosowania Rollina zostały wymazane. Nastąpił również wzrost poparcia z kilku zakątków Internetu, co sugeruje, że obrona Rolena zasługuje na duże uznanie, co pokazują statystyki, takie jak WAR.

Przejście Rollina z 10,2 procent głosów do głosowania w drodze głosowania pisarza było największe w historii. To rekord, który może nie trwać długo, ponieważ jest kilku graczy, których omówimy poniżej, aby wykonać ruch podobny do Rolena.

Z pewnością robienie wielkich ruchów po bardzo małych początkach to temat, który dotyczy wielu czołowych kandydatów w tym głosowaniu.

3. Hilton jest tuż przy klifie

tak jak Opisałem to szczegółowo w dyskusji Rolen w zeszłym miesiącu, Bardzo rzadko zdarza się, aby gracze przekroczyli 62 procent z czasem na ankietę i nie głosowali wkrótce potem, niezależnie od tego, czy jest to jedna, czy dwie tury głosowania. Rolen przekroczył ten próg w zeszłym roku i tym razem się udało. Następnie Todda Hiltona.

Hilton na piątym roku uzyskał 72,2 proc. Byłoby bezprecedensowe, gdyby gracz osiągnął taki poziom głosowania w swoim piątym roku i nie wszedł do hali.

Korzystając z dostępnych danych, żadne publiczne głosowanie nie otrzymało 10 głosów, które nie obejmowały Heltona. Oznacza to, że nawet z graczami takimi jak Adrián Beltré i Joe Mauer na kartach do głosowania w przyszłym roku, zdecydowana większość wyborców albo głosowała na Heltona, albo ma wolne miejsce (miejsca), aby go dodać. Będą nowi wyborcy. Niektórzy wyborcy wpadają za to, że nie relacjonują już gry. Niektórzy wyborcy ponownie rozważają swoje stanowisko w sprawie graczy, gdy zbliżą się do 75 procent.

Z tych wszystkich powodów Helton prawie na pewno zostanie wyeliminowany w przyszłym roku.

4. Beltran ma nadzieję

Carlos Beltrán ma profil statystyczny w Hall of Fame, ale od czasu przejścia na emeryturę skandal związany z kradzieżą znaków przyćmił jego szanse w Hall of Fame (Pełne zestawienie tutaj).

READ  Mecz Texans-Ravens przyciągnął 31,8 miliona widzów i był to najczęściej oglądany mecz NFL w historii ESPN

Dobrą wiadomością dla Beltrána jest to, że zaczął od przyzwoitej liczby: 46,5% głosów w pierwszej próbie.

Nie jest to najlepsze porównanie pętli w podłączonych siłownikach PED, ale najlepsze, jakie mieliśmy. Gracze, którzy zostali zdyskwalifikowani z Hall of Fame za powiązania z PED, zaczynali w wieku około 30 lat z procentem lub mniej. Większość z nich była niższa, w rzeczywistości tylko Roger Clemens i Barry Bonds byli po trzydziestce.

Ponieważ Beltran zaczyna tutaj, jest już w znacznie lepszej sytuacji. Anegdotycznie przeczytałem również kilka felietonów od znanych pisarzy, którzy powiedzieli, że planują wrócić w przyszłych latach po tym, jak nie głosowali na Beltrána tutaj po raz pierwszy w głosowaniu. A niektórzy uważają „pierwszą salę wyborczą sławy” za święty zaszczyt.

Ogólnie uważam, że wyniki Beltrána są pozytywne. Zobaczymy, jak daleko posunie się następnym razem – bez „pierwszego głosowania” i być może kilku z tych pisarzy wspomniało o ponownym rozważeniu jego sprawy – bez wygłaszania jakichkolwiek ogólnych oświadczeń.

5. A-Rod ma mniej nadziei

Sprawa Hall of Fame Alexa Rodrigueza jest Złożony. Wszyscy to już wiemy. Przed zeszłorocznym głosowaniem nie byliśmy pewni, jak dokładnie potoczy się dla niego głosowanie. To był jego drugi start na karcie do głosowania i pierwszy bez Barry’ego Bondsa i Rogera Clemensa.

Obligacje mogą być najlepszą mapą drogową między połączeniami PED a świetnymi liczbami wszechczasów przez gracza pozycyjnego, chociaż Bonds nigdy nie został zawieszony na mocy JDA MLB i przybił A-Rod jedną z największych kar w historii. Obligacje zaczęły się w połowie lat 30. i osiągnęły 66 procent w ostatnim roku. Ciało głosujące będzie nadal ewoluować w kierunku mentalności bardziej New School, ale są przyszli wyborcy, którzy głosowaliby na Bondy i nie wybrali A-Rod z powodu zawieszenia.

Cóż, A-Rod otrzymał 34,3% głosów w zeszłym roku i 35,7% tym razem.

To chyba mieści się w zakresie luzów, prawda? Wiem, że często wspominam o zmianach ciała głosującego, ewolucji opinii i tym podobnych rzeczach, ale prawie się to nie poruszyło.

Mówiąc najprościej, chociaż wszystko może się zmienić, on wydaje się utknąć.

6. Wagner, Jones mają się teraz dobrze

Billy Wagner rozpoczął rok 2016 z około 10 procentami głosów (zwróć uwagę na powyższą sekcję Rolen). W ciągu czterech jazd było to tylko 16,7 proc., ale teraz rusza.

2020: 31,7%
2021: 46,4%
2022: 51%
2023: 68,1%

Wagner ma jeszcze dwie karty do głosowania i ma realną szansę na powrót do domu. Może się to stać nawet w przyszłym roku. Jest już bardzo blisko.

Nie całkiem blisko, ale mimo to porusza się w zasięgu z Andrew Jonesem. Zaczyna się pocić, żeby utrzymać powyżej pięciu procent. W swoim drugim głosowaniu uzyskał tylko 7,5 procent, ale potem zaczął dostawać przysługi.

READ  Kyle Schwarber zdobywa home run przeciwko Dodgersom

2020: 19,4%
2021: 33,9%
2022: 41,4%
2023: 58,1%

To był szósty raz Jonesa na karcie do głosowania, więc potrzebował czterech kolejnych cykli głosowania, aby uzyskać mniej niż 20 procent. Gdyby tak było, z łatwością pobiłby rekord Rolena.

Jednak w przypadku obu graczy, ale szczególnie w przypadku Jonesa, ponieważ był tak daleko: zawsze istnieje ryzyko utknięcia. Oznacza to, że gracz może osiągnąć określony procent, a następnie zatrzymać się. Różni się to w zależności od gracza, ponieważ każdy numer w Hall of Fame jest wyjątkowy i wszystkie są głosowane przez stale zmieniający się elektorat.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko wygląda dobrze dla Wagnera i naprawdę wygląda na to, że Jones ma dość rozpędu, by w końcu go dopaść. Osoba, która ustabilizowała się w ostatnich latach i miała prawdopodobnie wspaniałą noc, była wielką rakietą.

7. Sheffield w zasięgu?

To był dziewiąty raz Gary’ego Sheffielda na karcie do głosowania. W sezonie 2019-21 osiągnął duże zyski, z 13,6% do 40,6%, ale w 2022 roku ponownie osiąga dokładnie 40,6%. Wygląda na to, że stracił wszelką nadzieję. Zamiast tego wybierz potencjalnie nadużywany, ale wciąż zabawny zakres „więc mówisz mi, że jest szansa”.

Sheffield zdobyło w tym roku 55 procent głosów.

Może w ostatnim roku będzie jakiś fajny podskok? Kent uzyskał wzrost o ponad 13 procent, choć to nie wystarczy. Jeden z największych końcowych skoków w sondażach w ciągu jednego roku był dla Larry’ego Walkera, który skoczył z 54,6 procent w swoim dziewiątym roku do 76,6 procent, by wystartować w ostatniej próbie.

Jeśli Sheffield może osiągnąć takie zyski z przyszłorocznym organem głosującym, wejdzie. Oczywiście jest to bardzo wysokie wzgórze do pokonania, ale jest to możliwe.

8. Kent odpada z listy wyborczej

Jeff Kent był jedynym graczem w tym głosowaniu po raz dziesiąty. Był to więc przysłowiowy łabędzi śpiew. Wiedzieliśmy, że się nie zbliży, ale osiągnął nowy szczyt z 46,5% głosów, ponad 10 punktów procentowych powyżej swojego poprzedniego szczytu, który wynosił 32,7%. To piórko w jego czapce, że zbliża się do 50 procent głosów, podczas gdy krąży wokół głosowania przez dekadę. Po prostu trudno jest dostać się na listę wyborców, a Kent może spać spokojnie, wiedząc, że wyraźnie zapisał się w historii baseballu.

Poza tym moja intuicja jest Kent poradziłby sobie znacznie lepiej z głosami komisji (jako McGriff), więc może to być błogosławieństwo w nieszczęściu. Założę się, że będzie siedział na korytarzu przez następną dekadę.

9. Możliwy powód do optymizmu?

Następujący gracze mają mało głosów, ale mają szansę złapać piorun w butelce, tak jak zrobił to Rollin (i podobnie do tego, jak okazali się Helton, Jones i prawdopodobnie Sheffield i Wagner).

  • Andy Pettitt skoczył z 10,7 procent do 17. To jego piąty rok w sondażach, więc będzie potrzebował trochę większych skoków, ale to punkt wyjścia.
  • Bobby Abreu spadł z 8,6 procent do 15,4 procent w swoim czwartym roku. To bardzo fajny guz.
  • Jimmy Rollins spadł z 9,4 do 12,9 proc. Bardzo skromnie, jeśli chodzi o wygrane i procent głosów, ale to dopiero jego drugie głosowanie, a Chase Utley już wkrótce. Zawsze jest możliwe, że podczas wspólnej debaty Utleya i Rollinsa na karcie do głosowania pojawi się wzajemny impuls w głosowaniu na kombinację podwójnej gry. Nie wyszło Lou Whitakerowi i Alanowi Trammellowi, ale czasy się zmieniają.
  • Mark Buhrle spadł z 5,8 procent do 10,8 procent. zanurzam się w nim jego przypadek jako stałego pracownika Ostatnio i prawdopodobnie nadal będzie o tym mówić więcej.
  • To było pierwsze głosowanie na Francisco „K-Rod” Rodrigueza. Startował z 10,8 procentami głosów. Podczas gdy wejście Rolena daje nadzieję wszystkim graczom, ruch Wagnera jest szczególnie wymowny, gdy K-Rod i inne szafki na poziomie elitarnym występują naprzód. Komentatorom bardzo trudno jest dostać się do hali, ale wejście Wagnera w przyszłym roku może pomóc utorować drogę do rozpędu dla K-Rod.
READ  USC zatrudnia Cliffa Kingsbury'ego jako starszego analityka ataków, według źródła: Co to oznacza dla trojanów

10. Ziemia niczyja

Teraz zwracamy się do graczy, którzy wydają się nie mieć szans na pit-stop, mimo że nadal głosują.

  • Manny Ramirez faktycznie przesunął się z 28,9 procent do 33,2 procent, ale nie jest nawet w połowie, ponieważ pozostały mu tylko trzy karty do głosowania. Nie widzę tam miejsca na poprawę.
  • Zejście Omara Vizquela trwa. Z 52,6 w 2020 r. do 49,1 do 23,9, a teraz do 19,5 proc. przy szóstej próbie. Jest większa szansa, że ​​wypadnie z listy wyborców, zanim skończy 10 lat, niż odwrócenie sprawy i zdobycie wyróżnień.
  • Torii Hunter wzrósł z 5,3 do 6,9 procent, ale nadal jest bardzo blisko 5 procent po bardzo niewielkim wzroście w trzecim roku. Prawdopodobnie w przyszłym roku musi wzrosnąć o więcej niż 10 procent, aby mieć jakąkolwiek nadzieję, ale myślę, że to wszystko formalność.

11. Pięć procent

Następującym graczom nie udało się zdobyć pięciu procent głosów, co oznacza, że ​​zostali usunięci z głosowania: Bronson Arroyo, RA Dickey, John Lackey, Mike Napoli, Houston Street, Matt Cain, Jacoby Ellsbury, Andre Albo, JJ Hardy, Johnny . Peralta, Jared Weaver i Jason Wirth. Warto zauważyć, że wszyscy byli debiutantami. Każda akcja otrzymała co najmniej pięć procent głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *