Warhammer 40,000: Darktide sezonowa zawartość i wydanie Xbox Series opóźnione, ponieważ Fatshark odpowiada na opinie graczy

Więc podziel się ona ma opóźnienie Jego wydanie treści sezonowych i Seria Xbox Kopia Warhammer 40,000: Mroczny przypływ Podczas przetwarzania komentarzy otrzymanych od graczy w dniu komputer Uwolnienie.

Warhammer 40,000: Mroczny przypływ Został uruchomiony na PC przez parowy I Sklep Microsoftu 30 listopada 2022 r. Premiera wersji Xbox SeriesPo krótkim okresie. „

Uzyskaj pełną wiadomość od prezesa i współzałożyciela Fatshark, Martina Wahlunda, na temat opóźnienia poniżej.

W Fatshark jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy grę, z której mogą korzystać miliony. Oto, co postanowiliśmy zrobić Warhammer 40,000: Mroczny przypływ— aby stworzyć wysoce wciągającą i stabilną grę o poziomie głębi, który pozwoli Ci grać przez tygodnie, a nie godziny.

Nie udało nam się sprostać tym oczekiwaniom.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy naszym jedynym celem będzie odpowiadanie na komentarze wielu z Was. W szczególności skupimy się na wprowadzeniu kompletnego systemu rzemieślniczego, bardziej satysfakcjonującej pętli postępu i będziemy nadal pracować nad stabilnością gry i optymalizacją wydajności.

Oznacza to również, że opóźnimy premierę zawartości sezonowej i premierę Xbox Series X | S. Będziemy również informować o zbliżających się premierach luksusowych kosmetyków. Nie mogliśmy kontynuować tej drogi, wiedząc, że nie uwzględniliśmy wielu obszarów opinii w dzisiejszej grze.

Dziękujemy za grę i przekazanie opinii. Naprawdę to doceniamy. Był i nadal będzie pomagał kształtować grę, którą kochamy.

Marcin Walund,
CEO i współzałożyciel Fatshark

READ  Dyrektor generalny Ubisoftu broni Skull and Bones Premium za 70 dolarów, upierając się, że jest to jakość „AAAA”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *