Conor McGregor w swoim nowym ruchu cieszył się, że przerzucił Jake’a Gyllenhaala nad poprzeczką

Wiadomości o celebrytach

Ekskluzywny


Mistrz UFC Conor McGregor może przyzwyczaić się do Hollywood.

Zawodnik, który po raz pierwszy pojawia się w nowym filmie „Road House”, mówi nam, że świetnie się bawił w Tinseltown. „I [got to] Rzucić [co-star] „Jake Gyllenhaal jest nad poprzeczką, więc była świetna zabawa. Bardzo mi się to podobało” – McGregor powiedział Page Six.

„Mieliśmy świetne relacje. Był wobec mnie bardzo cierpliwy; był wobec mnie bardzo cierpliwy” – dodał Irlandczyk. bardzo przydatne.”

„Przyjął jedno czy dwa trafienia, ale też odwzajemnił przysługę, więc podczas kręcenia mieliśmy niezłe uderzenie” – powiedział nam na premierze w Jazz Lincoln.

Tymczasem mieszkaniec Dublina powiedział nam, że choć nie rzucał gwiazdą filmową przez pokój, był pod wrażeniem wyglądu Gyllenhaala. „To przystojny chłopak” – powiedział McGregor. „Topi cię oczami”. Dodał: „Cała ekipa jest piękna. Piękne krajobrazy, piękne sceny akcji. I to było wspaniałe”.

W oryginalnym filmie „Road House” z 1989 roku wystąpił Patrick Swayze.

McGregor mówi, że Jake Gyllenhaal był wobec niego „cierpliwy” podczas kręcenia filmu. Obrazy Getty’ego
Dublińczycy zadebiutowali w tym projekcie filmowo. AP
Pojawiają się naprzeciw siebie w „Road House”. AP
McGregor na premierę założył jaskrawy strój. Todda Williamsona/Shutterstock

McGregor powiedział nam, że na premierę miał na sobie dość krzykliwy strój, w tym zegarek z motywem „Ojca chrzestnego” marki Jacob & Co.

„Pośrodku siedzi Marlo Brando, a kiedy naciśniesz przycisk, odtwarza się motyw przewodni „Ojca chrzestnego”” – powiedział nam.

Zawodnik mieszanych sztuk walki twierdzi, że „Road House” to wspaniała ucieczka, którą każdy może zobaczyć. Jamesa Veseya/Shutterstock

„Road House” jest obecnie wyświetlany w Amazon Prime Video.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/03/21/celebrity-news/conor-mcgregor-enjoyed-throwing-jake-gyllenhaal-over-a-bar-in-their-new-mov/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Kris Jenner ujawnia ostatnie słowa, które powiedziała do niej przed śmiercią jej przyjaciółka Nicole Brown Simpson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *