Córeczka Kourtney Kardashian kradnie światło reflektorów na bliźniaczych zdjęciach w bikini z Addison Rae

Wiesz, co mówią: wszystko jest lepsze w kolorze różowym. I te dwie gwiazdy właśnie to pokazały.

W poniedziałek Kourtney Kardashian, która jest w ciąży, Wstaw serię zdjęć O sobie, wyglądającej ślicznie w różu podczas spędzania czasu z gwiazdą TikTok i chłopakiem Addisonem Rae.

W bibliotece na Instagramie, która zgromadziła ponad 3 miliony polubień, oboje mają na sobie pasujące różowe bikini Barbie, wylegując się przy basenie i pozując w przyciągających wzrok pozach.

W jednym ujęciu Rae żartobliwie obmacuje brzuch Kardashian, podczas gdy założycielka firmy Poosh od niechcenia unosi jej włosy.

Pozornie podsycając różowy klimat nadchodzącego filmu „Barbie”, który trafi do kin w tym miesiącu, Kardashian zakończyła swój różowy post prostym podpisem pełnym emotikonów w postaci wielu różowych serc, różowej kokardki, różowego bikini i flamingów. .

Wirusowe zdjęcia podążają za młodszą siostrą gwiazdy, Kim Kardashian, Zarzucałem jej, że nie ma przyjaciół Wraz z mężem, Travisem Parkerem, są wśród nich Upadł Podczas ostatniego odcinka „The Kardashians”.

„Ciągle powtarzała 'wszyscy’ wszystkim swoim przyjaciołom. Ale ona nie ma żadnego, więc Travis? – powiedziała Kim, kręcąc Kourtney w odcinku 4 ostatniego sezonu reality show.

44-letnia Kourtney Kardashian i 22-letnia Addison Rae Rozpoczęła się ich przyjaźń Jest początek 2020 roku i nie jest nam obca afiszowanie się przyjaźnią w mediach społecznościowych.

Na początku tego roku chłopaki pozowali razem do wielu ujęć i zachęcali innych do spotkań towarzyskich i zawierania nowych znajomości.

„Szukając Mii dla Lucii (gdzie są fani White Lotus)?” przeczytaj post, nawiązanie do serialu komediodramat HBO. Skorzystaj z linku w naszej biografii, aby uzyskać wskazówki dotyczące nawiązywania przyjaźni jako osoba dorosła.

Perkusista i dyrektor generalny Blink-182, Lemme, pobrał się w maju 2022 roku po nieco ponad roku randkowania.

Kardashian ma także trójkę dzieci — 10-letnią Penelope i 8-letniego Reigna Astona i 13-letniego Masona Dasha — z byłym chłopakiem i gwiazdą reality show Scottem Disickiem.

Parker był wcześniej żonaty z Shanną Moakler i jest ojcem ich trójki dzieci: 19-letniego Landona, 17-letniej Alabamy i 24-letniej córki Atiany.

W zeszłym tygodniu para rzuciła fanom okiem na imprezę ujawniającą płeć podczas odcinka „The Kardashians” i też świętowała. Opublikuj zdjęcia wydarzenia w mediach społecznościowych.

„Perkusista już wkrótce”, Kardashian podpisał zestaw przytulnych ujęć, które zebrały prawie 1,5 miliona polubień na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *