Courteney Cox mówi, że wyglądała „naprawdę dziwnie” po zabiegach plastycznych

Courteney Cox Otworzyła się na temat starzenia się i niepewności pracy oraz zmieniła swoje podejście do zabiegów kosmetycznych.
57 latprzyjacieleGwiazda rozmawiała z Wielką Brytanią Styl niedzielny czas Magazyn przed premierą nowego telewizyjnego serialu komediowego „Lśniąca jesień”, w którym gra przygnębioną autorkę thrillerów, która przenosi się z rodziną z Nowego Jorku do wiejskiego Connecticut.

„To było ekscytujące grać wadliwą i bardzo prawdziwą postać” – powiedział Cox. „Fakt, że przechodzi przez kryzys wieku średniego, zmniejsza menopauzę”.

I to nie tylko jej postać zmaga się z procesem starzenia – sama Cox staje w obliczu faktu, że jest blisko sześćdziesiątki.

Cox występuje w nowym serialu komediowym Shining Vale. kredyt: JMEinternational/Getty Images

Powiedziała: „O mój Boże, tak trudno to usłyszeć lub powiedzieć. Nie mogę w to uwierzyć. Nie ma nic złego w wieku 60 lat, nie mogę w to uwierzyć. Czas płynie tak szybko”. „Nie ma wątpliwości, że jestem bardziej solidny, wiele się w życiu nauczyłem – czym się cieszyć, co robić więcej i czemu odpuszczać.”

Cox powiedział, że zrezygnowała z prób wyglądania tak, jak wcześniej.

„Był czas, kiedy mówiłeś „Och, zmieniam się”. Jestem starszy. „Próbowałem go ścigać” [youthfulness] Przez lata mówiła: „I nie zdawałam sobie sprawy, że wyglądam naprawdę dziwnie, kiedy robię sobie wstrzyknięcia i robię rzeczy, których nigdy bym nie zrobiła teraz”.

Odnosząc się do relacji medialnych na temat aktorów w ich wieku, powiedziała: „Kontrola jest intensywna, ale nie wiem, czy może być ona bardziej dotkliwa niż to, przez co się przeszłam”.

Jeśli chodzi o jej karierę, Cox ujawnia pewne wątpliwości.

Mimo bycia międzynarodową gwiazdą, Cox powiedziała, że ​​jej pewność siebie osłabła kilka lat temu po nakręceniu pilota do serialu, który nie trafił do produkcji.

READ  Specjalne wydarzenie na żywo pierwszego dnia WWE zostało odwołane

Powiedziała: „To po prostu mnie zszokowało przez chwilę. Mam na myśli to, że przez lata w dziwny sposób, bałam się wyjść na zewnątrz”.

Cox podzielił się również tym, jak radzi sobie z recenzjami.

„Lepiej tego w ogóle nie czytać” – powiedziała – „ale ja to czytam i czasami idę prosto do swojego imienia”. „Pozwól, że pominę wszystko” Co myślisz o filmie? „Po prostu, co powiedziałeś o mnie?”

Premiera „Shining Vale” na Starz już 6 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *