Czy baranek pojawi się w miniobozie? Pamiętam Larry’ego Allena

Dzień, w którym większość Cowboys Nation myślała, że ​​będzie czekać na wiadomość, że rozwój kontraktu CeeDee Lamb zmienił się w coś zupełnie innego. Smutna wiadomość o przedwczesnej śmierci Larry’ego Allena wysłała legiony fanów do króliczej nory ze starymi hitami, gdy wspominali 73. W tym wydaniu Wiadomości i notatek podsumowujemy reakcję wielu osób w świecie gier. Emocjonalny Emmitt Smith zgromadził znaczną część swojej rekordowej sumy za Allenem. Podzielimy się tym, co mężczyzna noszący koszulkę miał do powiedzenia na temat Allena w zeszłym tygodniu i dlaczego Allen zalicza się do najlepszych kowbojów wszechczasów.

W innym miejscu przyjrzymy się, dlaczego poniedziałkowe pojawienie się nowych oszczędności nie oznacza nagłego szału wydatków, zbadamy stan pokoju biegowego kowbojów, a nie reszty oddziału, Micah Parsons zamienia swoje wakacje w Japonii w miniserial , a nowy kolega z drużyny Tony’ego Pollarda, mimo że dzielił prowadzenie z byłym kowbojem, pozostaje na wolności w 2024 r. Ma plany.

[affiliatewidget_smgtolocal]

[affiliatewidget_smgtolocal]

połączenie

Oczy wszystkich będą zwrócone na to, czy CeeDee Lamb zgłosi się na obowiązkowy minicamp, który rozpoczyna się we wtorek. Odbiorcy grozi kara w wysokości 100 000 dolarów za każdy dzień zwłoki. Lamb ćwiczy samodzielnie i odbył kilka sesji rzucania z Dakiem Prescottem. The Cowboys mówią, że nie martwią się, że jego nieobecność na początku sezonu wpłynie na jego produkcję.

połączenie

Justin Jefferson, skrzydłowy Vikings, powszechnie uważany przez rówieśników, media i fanów za najlepszego odbierającego w grze, podpisał kontrakt na cztery lata i zarobił 140 milionów dolarów z gwarantowaną kwotą 110 milionów dolarów. Średnia roczna wynosząca 35 milionów dolarów czyni go najlepiej opłacanym zawodnikiem nierozgrywającym w historii ligi i prawie dwukrotnie przewyższa zarobki Lamba. Obserwatorzy z Dallas czekają, aby zobaczyć, czy ta umowa spowoduje ruch w biurze Dallas w celu wylądowania Lamba na podobnie lukratywnym przedłużeniu… i czy Lamb pojawi się na obowiązkowym wtorkowym miniobozie.

READ  Kontuzja Giannisa Antetokounmpo rzuciła ciemną chmurę na zwycięstwo Bucks nad Celtics

połączenie

The Cowboys otrzymali w poniedziałek dodatkowe 9,5 miliona dolarów w wyniku zwolnienia Michaela Gallupa po 1 czerwca, co spowodowało, że syndyk naliczył 13,85 miliona dolarów w stosunku do limitu Cowboys sprzed 1 czerwca; Teraz ta liczba wynosi 4,35 miliona dolarów. Ale nie spodziewaj się, że nowo odkryte możliwości pobudzenia nagłych wydatków; Franczyza już planuje budżet na bardzo napięty limit w 2025 roku.

połączenie

Mało znany były zawodnik wybrany w drugiej rundzie draftu ze stanu Sonoma został okrzyknięty jednym z najsilniejszych zawodników, jaki kiedykolwiek grał w NFL oraz najbardziej kompletnym i dominującym liniowym, jakiego kiedykolwiek widziała gra. Hall of Famer zmarł nagle podczas wakacji w Meksyku z rodziną.

połączenie

Walcząc ze łzami w oczach, wszechczasowy król ligi nazwał Allena „dobrym facetem, świetnym graczem i super osobą”. Jej przesłaniem dla fanów jest to, aby żyć pełnią życia i poświęcać czas na docenianie bliskich, póki jeszcze tu są. „Człowiek mający niewiele słów” – Smith zawołał Allena – „ale na boisku piłkarskim [he] To była bestia. I będzie go bardzo brakować.

połączenie

Smith, który obecnie nosi kultowy numer 73 Allena dla drużyny Cowboys, niedawno opowiedział o 11-krotnym występie w zawodach Pro Bowler i kontynuacji swojego dziedzictwa. „Oczywiście znając Larry’ego, wszystko, czego dokonał i to, jak wspaniały jest” – powiedział Smith w zeszłym tygodniu. „Jeden z najlepszych ciągnących obrońców, jaki kiedykolwiek grał w NFL. Niewielu już to robi”.

połączenie

Podczas gdy Cowboys składali hołd swojemu członkowi Ring of Honor, inni przypomnieli sobie konkretne zagranie z bogatej kariery Allena, które najlepiej podsumowało jego dominację w piłce nożnej. Niewielu wskazywało na jego spektakularny pościg z 50 jardów i blok na obrońcy Saints, który przechwycił podanie Troya Aikmana. Allen również słynął z wyciskania na ławce 700 funtów w ośrodku drużynowym. Wiele osób ponownie opublikowało stare klipy, na których John Madden krótko opowiada podczas audycji o rzadkich fizycznych darach Allena.

READ  Chińscy producenci samochodów elektrycznych cierpią, gdy Elon Musk podwaja wojnę cenową Tesli

połączenie

Żaden ofensywny liniowy nie spotka się z uznaniem i wrzawą porównywalną z rozgrywającym z okładki, wołem roboczym czy mistrzem drużyny D-line, ale Allen jest niewątpliwie jednym z 10 najlepszych graczy, którzy kiedykolwiek dotarli do All-Star. Jego sześć przepustek do All-Pro plasuje go na czwartym miejscu w historii franczyzy. John Madden powiedział kiedyś: „Jeśli kiedykolwiek pójdę na trening – a nigdy tego nie zrobię – ale będę mógł zabrać ze sobą jednego faceta, będzie to stary numer 73”.

połączenie

Rozgrywający Parsons and Texans C.J. Strode odwiedził Chiny i Japonię w imieniu Gridiron Import Foundation, organizacji non-profit pomagającej rozwijać futbol amerykański na arenie międzynarodowej. The Edge Presents: Mika i CJ zabierają Tokio Aplikacja Bleacher Report zadebiutuje na kanale YouTube Bleacher Report i w serwisie streamingowym Max.

połączenie

Cowboys nie przepłacają za najlepszych obrońców, ale obecnie mają najsłabszego obrońcę w lidze. Giants bez Barkleya są również trzecie, a Brian Robinson Jr. i Austin Ekeler podnoszą Chiefs na drugie miejsce. Orły mają jednak najlepszy korpus RB na Wschodzie, chociażby z powodu agresywnego pościgu i wylądowania na boisku zmieniającego zasady gry, takiego jak Barkley.

połączenie

Nowy kolega Pollarda ma wielkie plany dotyczące tandemu z Tennessee na ten sezon. Spears twierdzi, że wie, że podzieli liczbę powtórzeń z Pollardem, ale „chciałbym widzieć nas obu w pierwszej piątce najlepszych obrońców w tym roku”. Były kowboj ma za sobą drugi sezon z rzędu na 1000 jardów, podczas gdy Spears jako debiutant w zeszłym roku uzyskał 453 jardy na 100 prowadzących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *