Czy BNB traci iskrę? Jakie dane mówią nam o popularności altcoinów?

  • Popularność BNB spadła wraz ze spadkiem wolumenu społecznego i nastrojów.
  • Znacząco spadła także aktywność w sieci BNB.

Binance Inteligentny Łańcuch [BNB] Była to jedna z niewielu monet, która doświadczyła ogromnej zmienności ze względu na wysoką korelację ze stanem giełdy Binance.

Wolumen społecznościowego BNB

Sprawy mogą przybrać gorszy obrót ze względu na spadającą popularność altcoina, a dane AMBCrypto wskazują, że w ciągu ostatnich kilku dni wolumen społecznościowy znacznie spadł.

Poza tym ogólne nastroje ważone również uległy pogorszeniu, co oznacza, że ​​w ciągu ostatnich kilku dni znacząco wzrosła liczba negatywnych komentarzy na temat BNB.

Czynniki te mogą negatywnie wpłynąć na ruch cen BNB.

źródło: Santiment

W momencie publikacji prasy BNB był notowany na poziomie 591,70 dolarów, a jego cena wzrosła o 0,78% w ciągu ostatnich 24 godzin. Cena waha się gwałtownie pomiędzy poziomem 635 a 537 dolarów i nie wykazuje żadnych oznak wyraźnego trendu.

CMF (Chaikin Money Flow) zaczął spadać w ciągu ostatnich kilku dni, co wskazuje, że pieniądze napływające do BNB zwalniają.

Imponujący oscylator również stał się ujemny, co wskazuje na dynamikę niedźwiedzia i wysokie prawdopodobieństwo trendu spadkowego w przyszłości.

Źródło: Oferta Handlowa

Ze względu na ogromną zmienność wykazywaną przez ruch cen BNB, ogólna liczba likwidacji występujących w sieci dramatycznie wzrosła.

W ciągu ostatnich kilku dni zlikwidowano ponad 20 milionów pozycji.

źródło: Coinglas

Mimo że inwestorzy stracili pieniądze, pozostali bardzo optymistyczni. W ciągu ostatnich kilku dni znacząco wzrosła liczba zajmowanych długich pozycji w BNB.

Czas pokaże, czy byki mają rację.

Szklana moneta bnb

źródło: Coinglas

Kolejnym czynnikiem, który może mieć wpływ na BNB, jest ogólny stan sieci.

Według najnowszych danych wolumen obrotu DEX (zdecentralizowana giełda) w sieci Solana znacznie przewyższał sieć BNB.


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź kalkulator dywidendy BNB

READ  GameStop stoi w obliczu „niezrównoważonego” spadku sprzedaży i redukuje miejsca pracy, aby kontrolować koszty

Co więcej, TVL (total value lock) sieci również odnotowała spadek, co może wskazywać na spadek zainteresowania ekosystemem BNB.

Źródło: X

W sieci odnotowano także spadek aktywności, co znalazło odzwierciedlenie w spadku dziennej liczby aktywnych użytkowników sieci o 21,9%.

terminal z kodem bnb

Źródło: Stacja Tokenów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *