Czy Phil Spencer ujawnił w swojej szafie nowe urządzenie Xbox?

Zdjęcie: Bill Spencer, Twitter

Znowu nadszedł ten czas! Szef Xbox, Bill Spencer, opublikował nowe zdjęcie na półce i jak można się spodziewać, już zagłębiliśmy się w potencjalne sekrety. Chociaż nie widzieliśmy jeszcze żadnych nowych specyfikacji gry, wygląda na to, że w szafie mężczyzny znajduje się wyjątkowe urządzenie.

w prawo Kontroler Halo Elite Series 2 Jest piękny system Xbox Series S… prawda?! Cóż, dla nas (i innych bystrych oczu) urządzenie wygląda na małe, a proporcje wydają się nieodpowiednie. Ta „seria S” nie wygląda na szerszą niż kontroler Xbox!

Jak jest The Verge Tom Warren Wskazał już, że prawdopodobnie będzie to „Klucz projektu”. The Kryptonim Xbox pojawił się w marcuZbiór poprzednich kryptonimów konsoli, takich jak „Scorpio” (Xbox One X) i „Durango” (oryginalna konsola Xbox One) oraz te. Microsoft później potwierdził swoje istnienieOpisuje nadchodzące „urządzenie do strumieniowego przesyłania gier”.

Czymkolwiek jest to małe urządzenie, Phil wie, co robi. Kiedy pojawia się obraz z półki, przeszukujemy najbardziej dumne akcesoria Phila, aby znaleźć nawet najmniejszą wskazówkę dotyczącą czegoś nowego w świecie Xbox.

Jak myślisz, co to będzie? Czy to nowa konsola? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach!

READ  Novak Djokovic: Sędzia nakazuje zwolnienie gwiazdy tenisa z australijskiego aresztu imigracyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *