Dansby Swanson tworzy zwycięską kulturę, gdy Cubs zbliżają się do ostatecznego terminu handlu

CHICAGO – Dansby Swanson poważnie traktuje swoje obowiązki, rozumiejąc wpływ i oczekiwania związane z byciem All-Star w pierwszym sezonie siedmioletniego kontraktu o wartości 177 milionów dolarów. Pieniądze są zawsze decydującym czynnikiem dla wolnych agentów, ale Swanson zdecydował się podpisać kontrakt z drużyną odbudowującą, wiedząc, że może to pomóc w stworzeniu nowej kultury i skłonieniu recepcji do słuchania. Swanson został sprzedany pomysłowi konkurowania w 2023 roku, a nie sprzedaży w terminie handlowym 1 sierpnia.

„To tylko trwająca rozmowa na temat wizji Chicago Cubs” – powiedział Swanson. „Gdzie chcemy iść? I jak się tam dostaniemy?”

Swanson dzieli się swoimi przemyśleniami z prezesem Baseball Operations Jedem Hoyerem i dyrektorem generalnym Carterem Hawkinsem, którzy celowali w pomocnika Gold Glove ze względu na jego umiejętności przywódcze i doświadczenie w play-offach z Atlanta Braves. Te ramy odniesienia obejmują Atlanta World Series odbywającą się w 2021 r., kiedy subskrybent 0,500 dokonał kilku drobnych transakcji w okolicach terminu handlu, aby pogłębić skład i wprowadzić dodatkowe ulepszenia.

Najwyraźniej Cubs nie zamierzają rezygnować z dobrych perspektyw dla wypożyczonych graczy tego lata. Ich szanse na zdobycie mistrzostwa świata w tym roku są bliskie zeru. Marcus Strowman prawdopodobnie sparuje z innym zespołem w sierpniu. Scenariusz, w którym Hoyer i Hawkins utrzymają termin transakcji, zależy od tego, czy zespół utrzyma dobrą passę, zbliżając się do 500 i wykazując ogólną spójność, której brakowało od miesięcy.

Powrót Swansona do sobotniego, zalanego deszczem zwycięstwa 8:6 nad St. Louis Cardinals na Wrigley Field – wraz z jego szanowanym głosem w operacjach baseballowych – to dwie kolejne zmienne do rozważenia. Zawsze łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale Cubs mogliby być bardziej transakcyjni, kupując talenty na następny sezon i zawierając umowy, które obejmują głównych graczy ligowych z obu stron. Młode mogą przywiązywać większą wagę do ciągłości i możliwości rozgrywania znaczących i zabawnych meczów we wrześniu.

READ  Big Ten Media Days 2022: odważne prognozy stanu Ohio, Manny Diaz z Penn State porusza się wśród dań na wynos

„Będąc nowym i przyjeżdżając tutaj z innego miejsca, łatwiej jest mieć inną perspektywę i świeżą perspektywę” – powiedział Swanson. „W pewnym sensie czuję, że jestem tutaj jako przypomnienie:„ Hej, są rzeczy do zrobienia i różne sposoby patrzenia na rzeczy ”. „Byliśmy w stanie prowadzić dobrą, uczciwą komunikację w wielu sprawach”.

Instynkt Swansona nie zastąpi wszystkich informacji przechowywanych na platformie „Ivy” zespołu. Nadal jest tylko pracownikiem, a nie szefem, który podejmuje decyzje. Ale jeśli Cubs naprawdę wierzą w swój proces, pracę sztabu trenerskiego pierwszej ligi, najnowsze postępy w rozwoju zawodników i podstawowe dane, że rekord powinien być lepszy niż 47-51, to ta pewność powinna znaleźć odzwierciedlenie w ich działaniach w ostatecznym terminie wymiany.


Dansby Swanson reaguje po trafieniu singla RBI w trzeciej rundzie w sobotę. (Matt Marton/USA Today)

Swanson jest stałym gościem w biurze menedżera, kimś, kto może pełnić rolę pośrednika po stronie klubu i wyjaśniać, co myślą zawodnicy. Swanson interesuje się drobnymi momentami w grze, a także szerszym obrazem, oferując Davidowi Rossowi pomysły na to, jak zespół powinien prowadzić ucięte zagrania i sztafety. Swanson wysłał wiadomość z gratulacjami do Matta Shawa tego wieczoru, kiedy Cubs wybrali gracza z University of Maryland w pierwszej rundzie draftu MLB 2023.

Swanson opisał siebie jako honorowego asystenta trenera, podczas gdy niedawno został odsunięty na bok z powodu posiniaczonej lewej pięty. Ross żartował, że Swanson „próbował być trenerem i pokonać trenera i pokonać trenera” podczas swojego pobytu na liście kontuzjowanych: „Po prostu nie może tego powstrzymać”. Napęd i koncentracja Swansona doprowadziły Vanderbilta do pierwszego tytułu College World Series, a później pomogły Braves wyłonić się jako odwiecznych pretendentów do play-offów.

„Jego makijaż jest poza listami przebojów” – powiedział Ross. „To właśnie ustaliliśmy poza sezonem, próbując znaleźć kogoś we właściwy sposób i myśleć właściwe rzeczy, a on był częścią wygrywania przez naprawdę długi czas. To pokazuje, kiedy jesteś wokół niego stale. Jego gotowość do przewodzenia i przekazywania swojej mądrości i doświadczenia innym jest naprawdę cenna.

READ  Clippers ogłuszają Suns w meczu 1: Kawhi Leonard błyszczy, Russell Westbrook szaleje w wygranej

Rozumie obszary, które musimy poprawić. Zobaczysz to podczas meczów, starając się pomóc innym. Jest bardzo otwarty na rozmowy z młodymi ludźmi, bycie tam dla młodych ludzi. Nawet gdy są wysyłani (do pałacu), daje młodym mężczyznom swój numer telefonu komórkowego i mówi: „Hej, jeśli mogę w jakikolwiek sposób pomóc”.

W swoim pierwszym buncie od 5 lipca Swanson wystawił pierwszy narzut, jaki zobaczył – szybką piłkę Milesa Mikolasa z prędkością 95 mil na godzinę – na prawe pole, aby uzyskać dublet, a następnie strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny. Swanson trafił jeden RBI z dwoma outami w środku w trzeciej rundzie. Swanson uderzył w szóstą rundę, chwilę po tym, jak Cody Bellinger i Seiya Suzuki zamienili prowadzenie 6: 5 na prowadzenie 8: 6.

Bellinger, który w lipcu osiągnął 457 z sześcioma home runami, powiedział, że prowadził otwarty dialog z front office, który informował go o plotkach handlowych. Pomysł sprowadzenia go z powrotem w przyszłym sezonie będzie miał wewnętrzne wsparcie, przyznając, że ma wiele rzeczy, których teraz brakuje Cubsom – lewą moc, umiejętność gry w obronie na poziomie Złotych Rękawic na potrzebnych pozycjach (środkowe pole i pierwsza baza) i trochę dumy. W przeciwieństwie do 32-letniego Stromana, 28-letni Bellinger może otrzymać ofertę kwalifikacyjną po tym sezonie. Cubs mają też prosty sposób na zatrzymanie Bellingera – oferując mu jak najwięcej pieniędzy.

Jeśli Cubs zostaną sprzedane w terminie handlowym, w Wrigley Field (jak również po biznesowej stronie organizacji) dojdzie do trudnych i niejasnych rozmów. Oczywiście Swanson chciał być w składzie przez cały ten miesiąc, wiedząc, jak duże są te gry pod względem wpływu tych wyników na dalsze działania front office. Jednocześnie Swanson stara się udowodnić, że każdy rzut ma znaczenie, a każdy mecz powinien być rozgrywany z intencją. Swanson uważa, że ​​wygrana nie jest przełącznikiem, który można włączać i wyłączać.

READ  Penguins przejmują Mikaela Granlunda z Predators: Jak centrum zmieściłoby się w Pittsburghu

„Dobre zespoły, w których byłem, potraktowały to bardzo poważnie” – powiedział Swanson. „Nie ma znaczenia, czy to pierwsza runda, czy dziewiąta, każdy mecz, każda chwila ma oczywiście znaczenie. Należy na to patrzeć w ten sam sposób. Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy mecz, siedemdziesiąty trzeci czy dziewięćdziesiąty trzeci mecz, naszym codziennym zadaniem jest wyjść i występować na wysokim poziomie”.

(Główne zdjęcie autorstwa Dansby’ego Swansona: Michael Reeves/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *