Dave Chappelle ostro krytykuje Katta Williamsa za obrażanie innych komików – Deadline

Dave Chappelle nie zgadza się z twierdzeniem, że wirusowy wywiad Katta Williamsa, w którym obraził niektórych swoich rówieśników, nadaje się na komedię.

Chappelle skrytykował ataki Williamsa na Ice Cube’a i Kevina Harta, kiedy Williams pojawił się na początku tego miesiąca w… Herbata Klubowa Podcast. Chappelle zabrał głos, gdy 19 stycznia pojawił się na scenie w MONDERAYS w Hollywood Improv, wydarzeniu prowadzonym przez komika DeRay'a Davisa.

Wywiad z Williamsem stał się wirusowy, a wspomnienie o nim zeszłego wieczoru w Saturday Night Live

Williams umieścił w swojej książce także komentarze na temat Cedrica the Entertainera i Steve'a Harveya Herbata Klubowa Tyrada.

Chociaż Chappelle jest znany ze swojej surowej polityki zakazu używania telefonów komórkowych podczas swoich setów, fragmenty jego klipu dotyczącego Williamsa krążą w mediach społecznościowych.

„Co to za część gry? Zrobił coś złego. I nie powiedział nic o żadnym z tych białych chłopców. Żaden z tych białych chłopców tak nie pracuje” – powiedział Chappelle. „Kat jest jednym z najlepsi malarze w grze. Więc dlaczego malujesz nasze brzydkie obrazy? Zatrzymywać się. Ludzie, którzy ranią, ranią ludzi, ale ja jestem zranioną osobą, która nigdy nie rani ludzi i robi to cały czas.

„Pieprzyć to, pieprzyć to, pieprzyć tamto” – powiedział Chappelle, podszywając się pod Williamsa, po czym dodał: „Ale o mój Boże, nic nie słyszałem”. Źle zrobiłeś. Nie zrobił nic złego? Kat nie zrobił nic złego?… Kat mówił o tym, co gazy zrobiły innym gazom, ale nie o tym, co gazy zrobiły jemu.

Chappelle kontynuował: „Jeśli opowiem moją historię, złamie ci to serce… Straciłem wszystko i nikomu nie powiedziałem, a ten ninja jest arbitrem prawdy. Kat, słuchaj, jestem cholernie Kat twardy, ale. .. Deray, powiedz mi: „Jaką częścią gry jest uprawianie seksu z inną kartą? Jaka część gry polega na krytykowaniu kogoś innego?”

READ  Aktor Rocky Apollo Creed, Gwiezdne Wojny i Predator miał 76 lat

Komik zastanawiał się, dlaczego Williams w kontrowersyjny sposób wyzywa swoich rówieśników, gdy „wszyscy staramy się być lepsi”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *