Morgan Wallen został aresztowany w Nashville pod zarzutem lekkomyślnego stwarzania zagrożenia

Whalen jest oskarżony o zrzucenie krzesła z dachu baru.

Piosenkarka Morgana Wallena Piosenkarz został aresztowany w Nashville w stanie Tennessee w niedzielę wieczorem pod zarzutem lekkomyślnego stwarzania zagrożenia dla zdrowia i zakłócania porządku, jak potwierdził w poniedziałek w ABC News prawnik piosenkarza.

„W niedzielę o 22:53 Morgan Wallen został aresztowany w centrum Nashville pod zarzutem lekkomyślnego stwarzania zagrożenia i zakłócania porządku. W pełni współpracuje z władzami” – powiedział w oświadczeniu dla ABC News prawnik Wallena, Worrick Robinson.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez ABC News za pośrednictwem WKRN, filii ABC Nashville, na krótko przed 23:00 w niedzielę wieczorem funkcjonariusze stali przed barem Chiefs w Broadway „Była świadkiem, jak krzesło nadeszło z góry i uderzyło w Broadway” – stwierdzają dokumenty – „a krzesło znajdowało się w odległości około trzech stóp od dwóch funkcjonariuszy”.

Z dokumentów wynika, że ​​po zbadaniu zdarzenia „kamery uchwyciły oskarżonego biegnącego i rzucającego przedmiot na dach. Następnie pokazały obiekt lecący z dachu”.

Z oświadczenia wynika, że ​​sufit miał wysokość sześciu pięter.

„Świadkowie zeznali, że stali po prawej stronie oskarżonego i widzieli, jak podnosił krzesło i rzucał je na siebie, a potem się śmiał” – czytamy w dokumencie. „Funkcjonariusze aresztowali oskarżonego pod trzema zarzutami: lekkomyślnego narażania zdrowia na skutek obecności dwóch funkcjonariuszy w pobliżu i stwarzania zagrożenia dla ludności. Dodatkowo postawiono mu zarzuty zakłócania porządku, ponieważ stworzył niebezpieczną sytuację poprzez działanie, które nie służyło żadnemu zgodnemu z prawem celowi”.

Z dokumentów wynika, że ​​Whalen w wyniku swoich rzekomych działań naraził inne osoby na „bezpośrednie ryzyko śmierci lub poważnych obrażeń fizycznych”.

READ  Jimmy Kimmel i Jimmy Fallon wymieniają się nocnymi pokazami w żartach z Prima Aprilis

„30-letni artysta country Morgan Wallen został dziś wcześnie ukarany za trzy zarzuty lekkomyślnego narażenia na niebezpieczeństwo i jedno wykroczenie polegające na zakłócaniu porządku publicznego za zrzucenie krzesła z dachu baru Chief’s Bar Sun Night” – napisała policja w Metro Nashville. W poście na Xdawniej Twittera.

Z postu wynika, że ​​kaucja Wallena została ustalona na 15 250 dolarów. Do postu dołączono zdjęcie uśmiechniętego Wallena.

Zarzuty przeciwko Wallenowi pojawiają się trzy lata po tym, jak wyciekło wideo piosenkarza country, uzyskane i opublikowane przez TMZ, na którym piosenkarz country wykrzykuje rasistowskie obelgi. W rezultacie Wallen został tymczasowo zawieszony w swojej wytwórni Big Loud Records Wydał przeprosinyPowiedział wówczas: „Myliłem się. Ponoszę za to moją odpowiedzialność i w pełni akceptuję wszelkie sankcje, jakie mnie spotkają”.

Wallen również został wówczas usunięty ze swojej agencji talentów WME, ale od tego czasu podpisał kontrakt z The Neal Agency.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *